A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Turpināsies siltumtrašu atjaunošana Viestura un L.Paegles ielu rajonos

Turpināsies siltumtrašu atjaunošana Viestura un L.Paegles ielu rajonos

Šogad paredzēts veikt siltumtīklu pārbūves Viestura ielas kvartālā un Leona Paegles ielas kvartālā. Veco kanāla tipa cauruļu nomaiņa uz jaunām rūpnieciski izolētām caurulēm, samazinās siltuma zudumus šajos posmos un uzlabos pārvades sistēmas drošību.

Šī gada 5.aprīlī norisinājās iepirkumu komisijas sēde, kuras laikā tika atvērti iepirkuma procedūras “Siltumtīklu pārbūve Viestura ielas kvartālā, Cēsīs II kārta” ietvaros iesniegtie piedāvājumi. Sēdē piedalījās arī ieinteresēto pretendentu pārstāvji. Kopumā tika saņemti divi piedāvājumi. Šobrīd norisinās saņemto piedāvājumu vērtēšana atbilstoši nolikuma prasībām.

SIA “Cēsu siltumtīkli” un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra 2018.gada 10.oktobrī noslēdza līgumu par Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta “Siltumtīklu pārbūve Viestura ielas kvartālā, Cēsīs un Leona Paegles ielas kvartālā, Cēsīs” (Nr.4.3.1.0/18/A/013) īstenošanu.
 
Projekta mērķis ir paaugstināt centralizētās siltumapgādes sistēmas energoefektivitāti: Aizstājot vecos kanāla tipa cauruļvadus ar rūpnieciski izolētām caurulēm, tiks samazināti siltuma zudumi pārvades sistēmā un līdz ar to arī samazināsies CO2 emisijas.
 
Projekts tiek līdzfinansēts no Eiropas Savienības Kohēzijas fonda.


Publicēšanas datums: 2019. gada 8. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt