A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Pastariņa Sākumskolas siltināšanas darbi rit pēc grafika

Pastariņa Sākumskolas siltināšanas darbi rit pēc grafika

Turpinās būvdarbi Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolā, kas tiek renovēta atbilstoši zema enerģijas patēriņa ēkas principiem. Būvdarbu veicējs SIA “SAN NAMI ” informē, ka noslēguma posmā ir pagrabstāva un pirmā stāva grīdu siltināšanas darbi, logu montāžas darbi, septembra vidū tiks pabeigti fasādes siltināšanas darbi, tiek veikta bēniņu pārseguma siltināšana, norit ventilācijas sistēmas uzstādīšanas darbi, karstā ūdens un elektriskā apgaismojuma instalācijas nomaiņas darbi. Būvdarbi rit pēc grafika, un jau daudzviet pabeigta skolas fasāde. Mitrākos un aukstākos mēnešos darbi noritēs iekštelpās, jo arī tur ir daudz darāmā.

Būvdarbi tiek veikti rūpīgi un tie notiek ēku energoefektivitātes eksperta uzraudzībā. Pēc projekta pabeigšanas jāpanāk oglekļa dioksīda emisijas samazinājums par 57 182,14 kg (gadā pēc projekta īstenošanas termiņa beigām), kā arī aprēķināts, ka enerģijas patēriņš apkurei uz ēkas aprēķina platību gadā pēc projekta īstenošanas beigu termiņa nepārsniegs 27,55 KWh kvadrātmetrā gadā. Ēkas renovācija par zema enerģijas patēriņa ēku tiek līdzfinansēta no Latvijas Republikas valsts budžeta programmas Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta (EKII).

Paredzams, ka renovācijas darbi, kas saistīti ar energoefektivitātes uzlabošanu, tiks pabeigti šogad, taču vēl būs nepieciešams laiks telpu sakārtošanai un daļējam kosmētiskajam remontam.

No šā gada 1.septembra līdz renovācijas beigām Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolas 4.-6. klašu skolēni mācīsies Valmieras ielā 19 (Cēsu profesionālās vidusskolas telpās), un 1.-3. klašu skolēni mācīsies Bērzaines ielā 15 (mācību centra Buts telpās).

Skolas birojs atrodas Bērzaines ielā 15, 2. stāvā 211. kabinetā. Tālr: 64122409, mob. 25450674.

Publicēšanas datums: 2017. gada 4. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt