A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Turpinās iedzīvotāju diskusijas par pagalmu labiekārtošanu

Turpinās iedzīvotāju diskusijas par pagalmu labiekārtošanu

Cēsu novada pašvaldība aicina daudzdzīvokļu namu iedzīvotājus uz nākamo diskusiju par daudzdzīvokļu māju pagalmu vides labiekārtošanas projektu skicēm.

Diskusijās piedalīsies arhitekti, kuri prezentēs jau pēc pirmās diskusijas papildināto daudzdzīvokļu māju kvartālu labiekārtošanas projektu skici.

Iedzīvotājiem būs iespēja paust viedokli par jau ieplānoto, izteikt savas domas par to, kur vajadzētu atrasties automašīnu stāvvietām, bērnu rotaļu laukumam, atpūtas un apstādījumu zonām.

Pasākumi notiks:

• 23.janvārī plkst.18.00 Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolā, Valmieras ielā 19, aicināti daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji, kas dzīvo kvartālā starp Valmieras, Akmens un Festivāla un Birzes ielām;

• 30.janvārī, plkst.18.00, Cēsu Internātpamatskolā – Attīstības centrā Bērzaines ielā 34 aicināti Bērzaines un Emīla Dārziņa ielas daudzīvokļu māju iedzīvotāji;

• 6.februārī, plkst.18.00, Cēsu valsts ģimnāzijā, L.Paegles ielā 1, 14.kabinetā aicināti daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji, kas dzīvo kvartālā starp L. Paegles, Lapsu ielas un Vāveres ielas ielām.


Plānots, ka daudzdzīvokļu namu pagalmu vides labiekārtošanas un ekoloģiskās kvalitātes koncepcijas projektus trijos daudzdzīvokļu namu kvartālos ir paredzēts izstrādāt līdz aprīlim.

Minētās aktivitātes līdzfinansē Cēsu novada pašvaldība un Latvijas Vides aizsardzības fonds projekta „Videi draudzīgākā Cēsu iela” gaitā.

Sīkāku informāciju par diskusiju un atbildes uz jautājumiem var saņemt Cēsu novada attīstības nodaļā pie projektu un vides speciālistes Intas Ādamsones, tel. 64161818, e-pasts inta.adamsone@cesis.lv


Publicēšanas datums: 2018. gada 12. janvāris  

Komentāri

2018-01-12 12:41:33 Un kāpēc Lenču ielas daudzīvokļu mājas tiek piemirstas?!

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt