A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Topošai teātra izrādei tiek meklēti Cēsu stāsti

Topošai teātra izrādei tiek meklēti Cēsu stāsti

Sarunu festivāla LAMPA laikā topošajai teātra izrādei “Robežas” tiek meklēti Cēsu iedzīvotāju stāsti.

Izrādes radošā komanda meklē stāstus par notikumiem, kuri ir mainījuši Cēsu iedzīvotāju attieksmi pret sevi, sev tuviem un tāliem cilvēkiem, pilsētu, valsti un citām norisēm.

Stāsti tiks apkopoti dokumentālā izrādē “Robežas”, kuras pirmizrāde norisināsies Sarunu festivāla LAMPA 2016 laikā, šī gada 1.jūlijā un 2.jūlijā, Cēsu pils parkā.

Izrādi veido režisori Mārtiņš Eihe un Krista Burāne, pazīstami arī kā radošā apvienība NOMADI, kā arī dramaturgs Jānis Balodis.

Tie, kuri ir gatavi palīdzēt tapt izrādei ar savu stāstu, ir aicināti iesūtīt īsu sava notikuma aprakstu kopā ar savu kontaktinformāciju elektroniski uz e-pastu lelde.pruse@fondsdots.lv vai atstāt drukātā veidā Koprades mājā “Skolas6”, Lielās Skolas ielā 6, ar norādi “Robežas”.

Stāstus izrādes veidotāji gaidīs līdz 27.maijam.

Sarunu festivāls LAMPA šogad Cēsīs norisināsies jau otro gadu. Sarunu festivāls LAMPA ir vide un platforma, kur brīvā, nepiespiestā gaisotnē ikviens var apmainīties ar idejām un viedokļiem, un cieņpilnā veidā diskutēt un sarunāties par sabiedrībai aktuālajiem tematiem. Festivāla mērķis ir veicināt demokrātisku kultūru Latvijā, rosināt cilvēku interesi par Latvijā un pasaulē notiekošo, kā arī radīt platformu cieņpilnai viedokļu un ideju apmaiņai. Pirmais festivāls notika 2015. gada 3.- 4.jūlijā, to apmeklēja 3500 cilvēku. Šogad plānoti vairāk kā 70 dažādi pasākumi - diskusijas, sarunas, debates, darbnīcas, kultūras pasākumi. Festivāla idejas autors ir fonds atvērtai sabiedrībai DOTS.

Informāciju sagatavoja:
Lelde Prūse, Sarunu festivāla LAMPA kultūras programmas kuratore
lelde.pruse@fondsdots.lv, +371 26466509

Publicēšanas datums: 2016. gada 24. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt