A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Tiek īstenots ERAF projekts “Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas modernizācija”

Tiek īstenots ERAF projekts “Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas modernizācija”

Cēsu novada pašvaldība īsteno ERAF projektu “Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas modernizācija”. Projekta ietvaros plānots modernizēt Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolu, nodrošinot mācību vides atbilstību tautsaimniecības nozaru attīstībai un uzlabojot profesionālās vides pieejamību. Projekta ietvaros tiks uzbūvēta dienesta viesnīca 120+8 papildus vietām Valmieras ielā 19, Cēsīs, veidojot vienotu mācību kompleksu.

Lai īstenotu projekta mērķi - modernizēt Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolu, nodrošinot mācību vides atbilstību tautsaimniecības nozaru attīstībai un uzlabojot profesionālās vides pieejamību – Cēsu novada pašvaldība 2018.gada jūnijā izsludināja iepirkumu “Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas dienesta viesnīcas jaunbūves būvdarbi” (ID Nr. CNP/2018/44/ERAF). Būvdarbus veiks saskaņā ar PS “SB PROJEKTS&BŪVPROJEKTS” izstrādāto būvprojektu.

Projekta rezultātā plānots uzlabot Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas īstenoto prioritāro profesionālās izglītības programmu infrastruktūru un modernizēt mācību aprīkojumu, nodrošinot Latvijas un Eiropas standartiem atbilstošas profesionālās izglītības iegūšanu un piedāvājot darba tirgum kvalificētus un zinošus speciālistus. Uzsākot telekomunikāciju izglītības programmas īstenošanu, Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas būs otra izglītības iestāde Latvijā, kur varēs apgūt telekomunikāciju tehniķa profesiju, līdz ar to dodot savu ieguldījumu nozares darbaspēka nodrošinājumā. Lai varētu īstenot telekomunikāciju izglītības programmu, Cēsu novada pašvaldība 2018.gada maijā izsludināja iepirkumu “Mācību aprīkojuma un iekārtu iegāde un uzstādīšana ‘’Telekomunikāciju tehniķis’’ mācību programmas nodrošināšanai”.

Projekta “Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas modernizācija”, ID Nr.8.1.3.0/17/I/003, īstenošanas laiks – no 06.10.2017. līdz 05.01.2020. (kopā – 27 mēneši), un tā plānotais kopējais finansējums ir EUR 2 811 001,61, t.sk. ERAF finansējuma daļa EUR 1 443 576,00.
Publicēšanas datums: 2018. gada 31. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt