A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Praktiska informācija Sarunu festivāla LAMPA apmeklētājiem

Praktiska informācija Sarunu festivāla LAMPA apmeklētājiem

Lai Sarunu festivāls LAMPA būtu īpaši izdevies, aicinām tam sagatavoties jau laikus. Izpēti programmu, uzzini par nakšņošanas iespējam, kā arī noskaidro, kā tikt uz LAMPU ar sabiedrisko transportu. Divu dienu laikā ikvienam apmeklētājam būs iespēja piedalīties vairāk nekā 200 dažādās aktivitātēs – sākot no nopietnām diskusijām līdz pat dejām.

Kā nokļūt?

Ja esi no Cēsīm vai tuvākās apkārtnes – par nokļūšanu festivālā it nemaz nav jāsatraucas – festivāla teritorijā būs pieejamas velosipēdu novietnes. Ja brauc no Rīgas, iesakām izmantot sabiedrisko transportu, jo kopā braukt noteikti ir jautrāk un izdevīgāk. Pavisam labi, ja laikus pieteiksies uz kādu no bezmaksas LuxExpress autobusiem, kuri kursēs šados laikos:

Piektdien no Rīgas uz Cēsīm: plkst.10.00, plkst.13.30, plkst.18.00. Piektdien uz Rīgu no Cēsīm: plkst.16.00, plkst.20.00, plkst.00.00.

Sestdien no Rīgas uz Cēsīm: plkst.7.30, plkst.12.00, plkst.16.00. Sestdien uz Rīgu no Cēsīm: plkst.10.00, plkst.14.00, plkst.23.00.

Reisā 30.jūnijā plkst.10.00 brauks arī sociālantropologs Roberts Ķīlis, kurš visus pasažierus iesildīs festivālam ar sarunām par nākotnes darba vidi, bet reisā 1.jūlijā plkst.12.00 jūs sagaidīs dabas aizsardzības aktīvists Uģis Rotbergs ar stāstījumu par Latvijas dabas kanonu.

Pieteikties bezmaksas braucieniem no Rīgas uz Cēsīm un izņemt braukšanas talonus laikā no 27. līdz 30. jūnijam (katru dienu no plkst. 8.30 līdz 20.30) būs iespējams Rīgas Ekonomikas augstskolā, 1.stāvā pie sarga (pie ieejas). Adrese: Strēlnieku iela 4A, Rīga. Neskaidrību gadījumā par bezmaksas autobusu satiksmi uz Cēsīm lūdzam sazināties ar Dominiku Jarmakoviču pa tālruni 29928856. Savukārt LAMPĀ uz vietas būs iespējams pieteikties braucieniem Cēsis – Rīga, braukšanas talonus saņemot festivāla teritorijā, INFO teltī pie Centrālā laukuma. Katrā no reisiem ir pieejamas 54 vietas. Viena persona var saņemt 2 kuponus. Pieturvieta Rīgā – viesnīca Radisson Blu Latvia, Elizabetes iela 55. Pieturvieta Cēsīs – Pils laukums.

Ja uz festivālu tomēr nolem braukt ar savu automašīnu, ņem vērā, ka netālu no Cēsīm notiek ceļa seguma remontdarbi. Lai izvairītos no stāvēšanas pie luksofora, aicinām Cēsīs iebraukt nevis pa daudziem ierasto ceļu gar DUS Statoil, bet gan pa Rīgas ielu. Proti, uzbraucot uz P20 šosejas, jābrauc līdz pirmajam ceļa remonta luksoforam, kas ir pie pagrieziena uz Āraišu Arheoloģisko parku. Jāturpina braukt uz priekšu aptuveni 900 metrus līdz pirmajam pagriezienam pa kreisi, kas atrodas kalna augšā. Ceļš pēc pagrieziena pa kreisi ved uz Cēsīm, uz Rīgas ielu.

Sestdienas vakarā ir norīkots papildu vilciens Cēsis-Rīga. No Cēsim vilciens aties plkst.23:25 un Rīgā pienāks plkst.01:18. Biļeti var iegādāties kasē, vilcienā vai „Pasažieru vilciena” mobilajā lietotnē.

Kur nakšņot?

Ja vēlies izbaudīt festivāla burvību visā tā krāšnumā, nakšņo LAMPAs telšu pilsētiņā! Tā atradīsies pavisam netālu no Cēsu pils parka – Bišu ielā 3. Telšu pilsētiņa darbosies no 30. jūnija plkst. 9.30 līdz 2. jūlija plkst.12.00. No festivāla teritorijas uz telšu pilsētiņu vedīs norādes, un iekļūšana telšu pilsētiņā būs ar aprocēm, ko izsniegsim pie reģistrācijas. Pilsētiņa tiks apsargāta, taču aicinām parūpēties par savām mantām arī pašiem.

Ko apēst?

Festivāla teritorijā atradīsies vairākas ēdināšanas zonas, kurās būs padomāts arī par vegāniem un veģetāriešiem. LAMPĀ būs dzeramā ūdens punkts, tādēļ jūsu ērtībai aicinām paņemt līdzi savas pudeles, glāzītes vai krūzītes.

Ko sadarīt bērniem?

30.jūnijā no plkst.12.00 līdz plkst.20.00 un 1.jūlijā no plkst.10.00 līdz plkst.20.00 darbosies bērnu stūrītis, kurā par dažādām aktivitātiem arī mazākajiem festivāla apmeklētājiem būs parūpējies uzņēmums "Enefit" un zinātkāres centrs "Zinoo" sadarbībā ar Fondu atvērtai sabiedrībai DOTS.

Publicēšanas datums: 2017. gada 28. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt