A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Talka graviņā pie Valmieras, Festivāla un Akmens ielas mājām

Talka graviņā pie Valmieras, Festivāla un Akmens ielas mājām

Ceturtdien, 14.septembrī, plkst.18.00 Valmieras ielas, Akmens ielas, Festivāla ielas un apkārtējo māju iedzīvotāji aicināti sakopt graviņu, ko ieskauj Cēsu Profesionālās vidusskolas, Akmens ielas 2 un 4, Festivāla ielas 44 un Valmieras ielas 21 teritorijas. Talka notiks kā daļa no Cēsu novada pašvaldības un Latvijas Vides aizsardzības fonda projekta “Videi draudzīgākā Cēsu iela”.

Galvenie veicamie darbi būs jau iepriekš nozāģēto krūmu un zaru savākšana, kā arī atkritumu vākšana, lai attīrītu un paplašinātu takas graviņā, tādējādi izveidojot apkārtējiem iedzīvotājiem pieejamu un pievilcīgu atpūtas zonu.
Talciniekiem lūgums līdzi ņemt darba cimdus.

Pēc labi paveikta darba talcinieki būs aicināti uz talkas vakariņām ēstuvē “Jāņoga”, Valmieras ielā 21.

Apkārtējo māju iedzīvotājus, kas nepiedalīsies talkā, lūdzam ņemt vērā, ka talkas laikā notiks šķeldai nederīgo nozāģēto zaru dedzināšana, tādēļ graviņai tuvākajā apkārtnē var izplatīties dūmi. Lūdzam būt saprotošiem un laikā no plkst.18.00 turēt logus aizvērtus. 

Vairāk informācijas sniegs projektu un vides speciāliste Inta Ādamsone, tālr. 64161818.Publicēšanas datums: 2017. gada 6. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt