A  A  A
Lapas karte


Kādas aktivitātes šajā ziemā izbaudi visvairāk?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Stāvlaukuma labiekārtošanas laikā ierobežota piekļuve Rūcamavotam

Stāvlaukuma labiekārtošanas laikā ierobežota piekļuve Rūcamavotam

Līdz jūlija beigām iedzīvotājiem būs ierobežota piekļuve Rūcamavotam.

Sākusies jauna auto stāvlaukuma labiekārtošana Gaujas ielā 94, kas nodrošina piekļuvi pie Rūcamavota un atjaunotās Sarkanās klints dabas takas, kas turpināsies vēl divas nedēļas. Tādēļ uz laiku piekļuve Rūcamavotam būs ierobežota, un iedzīvotāji aicināti avotu neapmeklēt. Ar automašīnām pie avota piebraukt nebūs iespējams, jo stāvlaukuma labiekārtošanas laikā tas tiks slēgts.

Stāvlaukuma labiekārtošana notiek projekta “Dabas infrastruktūras atjaunošana Gaujas nacionālajā parkā, Cēsu un Pārgaujas novados” gaitā. Projekta laikā jau atjaunota Cīrulīšu dabas taku infrastruktūra, kas papildināta ar jauniem maršrutiem Zvanu klinšu apskatei un virs Spoguļklints, kā arī izvietoti jauni informācijas stendi, soliņi un apmeklētāju skaitītājs. Tāpat atjaunota gājēju taka gar Sarkanajām klintīm, un tur izvietoti informācijas stendi, atpūtas soliņi, atkritumu urnas, apmeklētāju plūsmas skaitītājs.

Projektu īsteno Cēsu novada pašvaldības un Pārgaujas novada pašvaldības. Projekta kopējās izmaksas ir 423 000 eiro, Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums 85 % apmērā, valsts budžeta dotācija 3,75% apmērā.
Publicēšanas datums: 2018. gada 6. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt