A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Stadions iedzīvotājiem arī turpmāk pieejams bez maksas

Stadions iedzīvotājiem arī turpmāk pieejams bez maksas

Publiskajā telpā izplatīta informācija, ka turpmāk par Cēsu pilsētas stadiona izmantošanu būs jāmaksā. Tas neatbilst patiesībai. Stadiona apmeklējums jebkurā laikā, kad tajā nenotiek sacensības vai treniņi, arī turpmāk būs bez maksas.

Cēsu novada Finanšu komitejā 4.aprīlī tiks izskatīts lēmumprojekts par nomas maksas noteikšanu juridiskām personām. Plānots, ka tuvākajā laikā tiks ieviesta arī rezervācijas sistēma privātpersonām. Šis būs maksas pakalpojums, kas nodrošinās iespēju iedzīvotājiem plānot sporta nodarbības. Skrejceļu, bērnu laukumu un āra trenažieru laukumu nebūs iespējams rezervēt – šīs zonas vienmēr būs brīvi pieejamas visiem apmeklētājiem.

Ņemot vērā to, ka darbdienu vakaros un nedēļas nogalēs stadionu vēlas izmantot ievērojami lielāks apmeklētāju skaits nekā citos laikos, iespēja laukumus iepriekš rezervēt palīdzēs regulēt apmeklētāju plūsmu un ierobežos situācijas, kad laukumus vienlaicīgi vēlas izmantot vairākas sportot gribētāju grupas. Patlaban tiek izstrādāti noteikumi laukumu rezervēšanai. Lai nerastos pārpratumi un konflikti stadiona apmeklētāju vidū, tiks izstrādāta rezervācijas sistēma, kas pieprasīs izvēlēto zonu rezervēt dažas stundas pirms tās izmantošanas. Laikā, kad laukumi nebūs rezervēti, tie bez maksas būs brīvi pieejami ikvienam. Plānots, ka sistēma tiks ieviesta līdz vasaras sākumam.

No nomas maksas atbrīvoti Cēsu novada pašvaldības teritorijā esošo izglītības iestāžu, Cēsu novada pašvaldības un Cēsu pilsētas sporta skolas organizētie sporta pasākumi, Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 27. kājinieku bataljona, Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skolas organizētie sporta pasākumi (t.sk. izglītības process), Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Cēsu daļas un Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirkņa fiziskās sagatavotības treniņi un pārbaudes.

No 1.marta Cēsu pilsētas stadions nodots apsaimniekošanā SIA “Cēsu Olimpiskais centrs”.

Cēsu novada pašvaldība popularizē veselīgu un sportiski aktīvu dzīvesveidu, kā arī tiecas nodrošināt plašu sporta veidu dažādību novadā un vienlīdzīgas iespējas ikvienam iedzīvotājam aktīvi sportot. Iedzīvotājiem tiek piedāvātas bezmaksas sporta nodarbības, kā arī ik gadu tiek organizēti vairāki dažāda mēroga bezmaksas tautas sporta pasākumi. Izskatīšanai nodotais lēmumprojekts paredzēts, lai veicinātu sporta un veselīga dzīvesveida attīstību Cēsu novadā.
 


Publicēšanas datums: 2019. gada 3. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt