A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Stacijas laukuma plānojumu pilnveidos

Stacijas laukuma plānojumu pilnveidos

Ņemot vērā cēsnieku viennozīmīgi pausto viedokli sabiedriskajā apspriešanā par plānotajām izmaiņām Stacijas laukuma apstādījumos, Cēsu novada domes deputāti pārrunāja tās rezultātus un vienojās par nepieciešamību projektu pilnveidot.

Kaut arī sabiedriskā apspriešana rīkota par koku nozāģēšanu, pārliecinošs vairums tās dalībnieku, kas kopumā pārsniedz 180 cēsniekus, norādījuši uz nepieciešamību pilnveidot pašu projektu, kardināli neiebilstot pret faktu, ka daži slimie koki ir jāizzāģē, bet nepiekrītot vizualizācijās parādītājiem projekta risinājumiem kā tādiem.

“Cēsnieki savu viedokli ir pauduši aktīvi, mēs to nudien novērtējam – tas kārtējo reizi pierāda, ka cēsnieki lepojas ar savu pilsētu un rūpējas par to," uzsver Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs.

Iedzīvotāju paustie ieteikumi tiks apkopoti un biežāk minētās vēlmes tuvākajā laikā nodotas projekta autoriem projekta tālākai izstrādei.

“Kaut arī projekta realizācija un virzība ir svarīga, mūsu galvenais mērķis nav sākt rakt par katru cenu,” akcentē Jānis Rozenbergs, jo “pašvaldībai jāsadzird un maksimāli jācenšas iekļaut iedzīvotāju viedoklis publiskajos lēmumos; to pēdējos gados mēģinām darīt arvien vairāk”.

Pašvaldība drīzumā informēs par projekta tālāku virzību.

Informāciju sagatavoja:
Cēsu novada pašvaldības
Komunikācijas nodaļas vadītājs
Kārlis Pots


Publicēšanas datums: 2016. gada 11. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt