A  A  A
Lapas karte


Kādas aktivitātes šajā ziemā izbaudi visvairāk?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

SIA "Cēsu siltumtīkli" izsludina iepirkumu "Siltumtīklu pārbūve Viestura ielas kvartālā, Cēsīs II kārta”
2019. gada 19. februāris  
Izsniegs barikāžu dalībnieku apliecības
2019. gada 19. februāris  
Pirmdien, 18.martā, no plkst.10.00 līdz plkst.16.00 Cēsu novada pašvaldības telpās, Raunas ielā 4 barikāžu dalībnieki varēs saņemt barikāžu dalībnieka statusa apliecības.
Nekustamo īpašumu izsoles
2019. gada 18. februāris  
Cēsu novada pašvaldība atsavina, pircēju noskaidrojot atklātā mutiskā izsolē ar augšupejošu soli, pašvaldībai piederošos nekustamos īpašumus Birzes iela 31 un Atpūtas ielā 4
Apstiprināts budžets; prioritāte – izglītība
2019. gada 14. februāris  
Cēsu novada domes deputāti 7.februārī vienbalsīgi pieņēma 2019.gada budžetu, apstiprinot 26,559 miljonu eiro kopbudžeta ieņēmumus, kas ir par 3% vairāk nekā plānotais budžets pērn. Kopbudžeta 2019.gada izdevumi plānoti 31,349 miljonu eiro apmērā un, salīdzinot ar 2018.gada budžetu, tos izdevies samazināt par 2,8%.
Cēsu stadiona tribīnēm Spāru svētki
2019. gada 13. februāris  
Trešdien, 13.februārī, Cēsu pilsētas stadionā tika svinēti topošo skatītāju tribīņu Spāru svētki.
Mainīsies vecāku maksa par ēdināšanas pakalpojumiem bērnudārzos
2019. gada 12. februāris  
No 1.marta mainīsies vecāku maksa par ēdināšanas pakalpojumiem Cēsu novada pirmsskolas izglītības iestādēs.
NVA aicina Latvijā nodarbinātos Igaunijas iedzīvotājus pieteikties latviešu valodas mācībām un mentoringa aktivitātei
2019. gada 15. februāris  
atvijas darba devēji, kuru uzņēmumos strādā darbinieki no Igaunijas, un Igaunijas darba ņēmēji, kuri strādā pie Latvijas darba devējiem, aicināti pieteikties latviešu valodas mācībām un mentoringa atbalstam!
Valmierā notiks diskusijas par ēku energoefektivitāti
2019. gada 15. februāris  
Valmierā 27. februārī, viesnīcā “Wolmar” no plkst.8.30 līdz 13.00 Vidzemes Inovāciju nedēļas gaitā notiks vairākas diskusijas un darba grupas: Iekštelpu klimats. Kvalitātes prasības ēku atjaunošanā. Saules enerģija. Vidzemes plānošanas reģions aicina pašvaldības, ēku apsaimniekotājus, izglītības iestādes un citus interesentus pievienoties darba grupām un dalīties savā pieredzē.
VUGD atgādina: atrasties uz ledus ir bīstami!
2019. gada 14. februāris  
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atgādina ikvienam, ka ziemas periodā ielūzt ledū un noslīkst ne tikai makšķernieki, bet arī cilvēki, kas, piemēram, pastaigājas vai slidinās pa ledu. Tāpēc VUGD aicina iedzīvotājus nedoties uz ledus, jo tas ir bīstami un var apdraudēt cilvēka veselību un dzīvību!
Daudzbērnu ģimenēm braukšanas atlaides saņemšani būs jāuzrāda “3+ Ģimenes karte”
2019. gada 14. februāris  
Lai saņemtu braukšanas maksas atvieglojumus sabiedriskajā transportlīdzeklī, no 2020.gada katram daudzbērnu ģimenes loceklim būs nepieciešama personificēta karte.
Pēc NVA mācību pasākumu pabeigšanas darbā pērn iekārtojās 12 585 bezdarbnieki un darba meklētāji
2019. gada 14. februāris  
Pērn pēc profesionālās apmācības, neformālās izglītības programmu apguves un apmācībām sadarbībā ar darba devējiem pastāvīgā darbā iekārtojušies 12 585 NVA reģistrētie bezdarbnieki.
Pētījums par būvniecības nozares digitalizāciju Latvijā
2019. gada 14. februāris  
Lai novērtētu būvniecības nozares digitalizāciju, jaunāko tehnoloģiju un “Būves informācijas modelēšanas” jeb BIM risinājumu ieviešanu būvniecības nozarē, gada nogalē uzņēmums SIA “BIM Solutions” sadarbībā ar Ekonomikas ministriju (EM), VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ), Būvniecības valsts kontroles biroju (BVKB) un AS “RB Rail” uzsāk vērienīgu Latvijas būvniecības tirgus aptauju - “Lielā BIM Skaitīšana – pētījums par būvniecības nozares digitalizāciju Latvijā”.
Aicinām pieteikties gidu kursiem Cēsīs!
2019. gada 28. janvāris  
Pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicina pieteikties gidu kursiem klātienē. Uz kursiem aicināti visi interesenti, kuri labprāt padziļinātu zināšanas par Cēsu viduslaiku un Jauno pili, kā arī Cēsu pilsētas vēsturi. Gidu kursi dos lielisku iespēju uzlabot komunikācijas un prezentācijas prasmes, praksē nostiprināt svešvalodu zināšanas un apgūt gidu darba pieredzi.
Latvijas plānotāju forums Cēsīs
2019. gada 11. februāris  
Cēsu novada pašvaldība aicina urbānistus, plānotājus, teritorijas attīstības speciālistus, arhitektus un pilsētas entuziastus uz vienas dienas forumu un dizaina domāšanas darbnīcu Cēsu Izstāžu namā 19.februārī no plkst.10.00 līdz 15.00.
Dzīvnieku patversmes un mīļdzīvnieka īpašnieka atbildība
2019. gada 7. februāris  
Zemkopības ministrija atgādina visiem mājas (istabas) dzīvnieku īpašniekiem, ka viņu pienākumos ietilpst gan rūpes par dzīvnieka veselību un labturību, gan arī pienākums nodrošināt suņa apzīmēšanu ar mikroshēmu un reģistrēšanu vienotajā valsts mājas (istabas) dzīvnieku reģistra datu bāzē, ko uztur Lauksaimniecības datu centrs (LDC).
LM izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā - 2018”
2019. gada 7. februāris  
Labklājības ministrija (LM) no 7.februāra līdz 28.februārim izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā – 2018”.
Izdarītas izmaiņas pamatlīmeņa zināšanu programmā “Par objekta ugunsdrošību atbildīgajiem darbiniekiem”
2019. gada 5. februāris  
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (turpmāk – VUGD) ir sagatavojis jaunu izglītības programmas „Pamatlīmeņa zināšanu programma par objekta ugunsdrošību atbildīgajiem darbiniekiem” paraugu. Tas jāapgūst, lai darbinieks būtu tiesīgs izstrādāt ugunsdrošības instrukciju, veikt ugunsdrošības instruktāžu, praktiskās mācības, ugunsdzēsības hidrantu un iekšējā ugunsdzēsības ūdensvada pārbaudi objektā.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs martā
2019. gada 5. februāris  
Cēsīs, Vienības laukumā 2A, 1.martā, 15.martā un 22.martā no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 būs pieejams mobilais mamogrāfs.
Mainīta satiksmes organizācija E.Dārziņa ielā un Bērzaines ielā
2019. gada 4. februāris  
No 4.februāra uz laiku mainīta satiksmes organizācija E.Dārziņa ielā un Bērzaines ielas posmā no Gaujas ielas līdz E.Dārziņa ielai.
B.Jaunzemas ārstu praksi pārņem Toms Ķēdis
2019. gada 4. februāris  
No 4.februāra ģimenes ārstu praksē darbu sāk Toms Ķēdis, kurš turpmāk apkalpos Brigitas Jaunzemas klientus.
Slēpošanas un biatlona centram "Cēsis" veiksmīga sezona
2019. gada 1. februāris  
Pagājušā gada nogalē Cēsu Olimpiskais centrs sāka apsaimniekot biatlona un slēpošanas kompleksu Vaives gravā Priekuļos. Pirmā sezona pēc sporta bāzes pārņemšanas rit veiksmīgi.
Sarunu festivāls "LAMPA" aicina pieteikties ēdinātājus
2019. gada 31. janvāris  
Ja vēlies kļūt par vienu no LAMPAS ēdinātājiem un festivāla apmeklētājiem sniegt patiešām garšīgu, pieejamu, dažādu (arī veģetāriešiem un vegāniem draudzīgu) ēdienu vai dzērienu piedāvājumu, un esi gatavs videi draudzīgiem risinājumiem ēdiena pasniegšanā – piesakies!
Mainīta satiksmes organizācija Zirņu ielā
2019. gada 31. janvāris  
No 31.janvāra Zirņu ielā mainīta satiksmes organizācija.
Aicinām veikt sniega tīrīšanu no ēku jumtiem
2019. gada 30. janvāris  
Ņemot vērā lielo sniega daudzumu uz namu jumtiem pilsētā, Cēsu novada pašvaldība aicina namu apsaimniekotājus un īpašniekus veikt ēku jumtu apsekošanu un attīrīšanu no sniega, ledus un lāstekām.
Cilvēka loma uzņēmumos nākotnē – konferencē “Cilvēkfaktors” jau 8. martā
2019. gada 30. janvāris  
Koncertzālē “Cēsis” 8.martā norisināsies nākotnes izaicinājumu konference “Cilvēkfaktors”. Tajā pulcēsies augstākā līmeņa vadītāji, personāla un komunikācijas vadītāji kā arī citi interesenti no visas Latvijas, lai kopīgi spriestu par uzņēmumos gaidāmajām pārmaiņām, kuras tuvākajā nākotnē ieviesīs digitalizācija un jaunas menedžmenta metodes. 16 lektori dalīsies pieredzē ne vien par darbu nākotnē, bet arī par darbinieku motivācijas vairošanu, vadītāju izaugsmi, darbavietas nozīmi produktivitātē, sastrādāšanos ar sarežģītiem cilvēkiem, stratēģisku lēmumu pieņemšanu un citām tēmām, kuras apvienotas trīs tēmu blokos – vadīšana, darīšana un ekosistēma.
Apvienos Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolu un Priekuļu tehnikumu
2019. gada 28. janvāris  
Gada sākumā Ministru kabinets pieņēmis lēmumu apvienot Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolu un Priekuļu tehnikumu. Paredzēts, ka šī gada 1.augustā darbu uzsāks apvienotā mācību iestāde, profesionālās izglītības kompetences centrs Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums.
Nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi 2019.gadā
2019. gada 29. janvāris  
Cēsu novada pašvaldība sākusi izsūtīt nekustamā īpašuma nodokļa maksājumu paziņojumus.
Ziemas laikā slēgts Cēsu pilsētas stadions
2019. gada 25. janvāris  
Maza apmeklētāju skaita dēļ pieņemts lēmums ziemas sezonā slēgt Cēsu pilsētas stadionu. Šāds lēmums pieņemts, jo aukstajā laikā stadionu dienā vidēji apmeklē 7 cilvēki. Skrējējus aicinām izmantot Cēsu Valsts ģimnāzijas stadionu.
Septiņi vērtīgi padomi senioriem gājējiem drošākai dalībai ceļu satiksmē
2019. gada 25. janvāris  
Lai ikdienā parūpētos par savu drošību uz ceļa, reizēm pietiek ar pavisam elementāru drošības pasākumu ievērošanu, par ko steigā mēdzam piemirst.
Cēsu novada pašvaldība pakāpeniski pārceļas uz Raunas ielu 4
2019. gada 8. janvāris  
Cēsu novada pašvaldība pakāpeniski pārceļas uz jaunām telpām Raunas ielā 4, Cēsīs, kā rezultātā vairāki speciālisti vairs nav atrodami ierastajos kabinetos Bērzaines ielā 5.
No 22.janvāra mainīta satiksmes organizācija uz Lielās Katrīnas ielas
2019. gada 22. janvāris  
No 22.janvāra uz Lielās Katrīnas ielas tiek atjaunota vienvirziena satiksme virzienā no Palasta ielas uz Rīgas ielu.
Sniega tīrīšana Cēsīs
2019. gada 14. janvāris  
Daudzi ir pamanījuši, ka Cēsu ielas ir baltākas nekā valsts nozīmes ceļi. Tas tādēļ, ka tiek pielietota pilsētai saudzīgāka ielu kaisīšanas metode. Tāpat aicinām iedzīvotājus nebūt vienaldzīgiem un informēt par bīstami slideniem satiksmes punktiem.
Cēsīs turpinās siltumtrašu atjaunošana
2019. gada 8. janvāris  
Pērn rudenī tika pabeigta siltumtīklu pārbūves I kārta Viestura ielas kvartālā, Cēsīs, kurā tika nomainītas vecās kanāla tipa caurules uz jaunām rūpnieciski izolētām caurulēm. Projekta aktivitātes turpināsies arī 2019.gadā.
Latvāņu apkarotājiem līdz 31.maijam iespējams pieteikties 90% NĪN atvieglojumam
2019. gada 3. janvāris  
Arī šogad zemju īpašnieki Cēsu novadā, kuri būs veikuši latvāņu invāziju ierobežojošus pasākumus, saņems 90% nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atvieglojumu.
Notiek Cēsu pilsētas stadiona tribīņu būvniecība
2018. gada 27. augusts  
Ritot aktīvajai sporta dzīvei Cēsu pilsētas stadionā, 12.jūlijā noslēgts līgums ar PS “RERE BŪVE 1” par stadiona otrās kārtas būvniecības darbiem – stadiona tribīņu jaunbūvi.
Latvāņu apkarotājiem līdz 31.maijam iespējams pieteikties 90% NĪN atvieglojumam
2018. gada 17. janvāris  
Saskaņā ar Cēsu novada domes pieņemtajiem grozījumiem saistošajos noteikumos Nr.27 zemju īpašnieki, kuri būs veikuši latvāņu invāzijas ierobežojošus pasākumus, saņems 90% nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atvieglojumu.
Skatīt arhīvu

Printēt