A  A  A
Lapas karte

Cik bieži apmeklē kultūras pasākumus Cēsīs?
 Skatīt atbildes

Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Sociālais dienests aicina darbā psihologu

Sociālais dienests aicina darbā psihologu

Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” aicina pievienoties savai komandai psihologu.

Pretendentam izvirzītās prasības:
  • maģistra grāds psiholoģijā;
  • labas komunikācijas, klausīšanās prasmes;
  • spēja ātri un patstāvīgi pieņemt lēmumus nestandarta situācijās;
  • prasme strādāt komandā;
  • teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • labas prasmes darbā ar biroja tehniku, datorprasmes: MS Office – Word, Excel, PowerPoint, Internet.
Galvenie amata pienākumi:
  • sniegt individuālās psihologa atbalsta konsultācijas;
  • organizēt un vadīt psiholoģisko atbalsta un pašpalīdzības grupas;
  • sagatavot un sniegt atzinumus attiecīgām institūcijām;
Mēs piedāvājam:
  • atbildīgu un intensīvu darbu dinamiskā un profesionālā kolektīvā;
  • labus darba apstākļus un darbavietu Cēsīs – Bērzaines ielā 16/18;
  • darba laiku – darba dienu pēcpusdienās un vakaros;
  • atsaucīgu, draudzīgu, profesionālu komandu;
  • atalgojumu atbilstoši 8. mēnešalgu grupai un kvalifikācijas pakāpei;
  • sociālās garantijas;
  • iespēju celt kvalifikāciju;
  • darba apvienošanas iespējas.

Amatam motivētu pieteikumu, profesionālās darbības un izglītības aprakstu (CV) un apliecinošu izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesūtīt līdz 31.08.2018. plkst.12.00 ar norādi „Vakance – Psihologs” uz e-pastu: soc.ag@cesis.lv vai iesniegt personīgi Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” (8.kab.) Bērzaines iela 16/18, Cēsis, Cēsu novads, LV- 4101.

Publicēšanas datums: 2018. gada 13. augusts

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar

Printēt