A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Slēpošanas un biatlona centram "Cēsis" veiksmīga sezona

Slēpošanas un biatlona centram "Cēsis" veiksmīga sezona

Pagājušā gada nogalē Cēsu Olimpiskais centrs sāka apsaimniekot biatlona un slēpošanas kompleksu Vaives gravā Priekuļos. Pirmā sezona pēc sporta bāzes pārņemšanas rit veiksmīgi.

Izveidotas vairākas slēpošanas trases dažādas sagatavotības pakāpes braucējiem, sākot no četrsimt metru apļa iesācējiem līdz vairāk nekā divus kilometrus garai distancei sportistiem. Kompleksā darbojas slēpju un inventāra noma, notiek slēpotāju apmācības un arī plašāka mēroga sacensības. Janvārī Slēpošanas un biatlona centrā “Cēsis” norisinājās Baltijas kauss un Latvijas čempionāts biatlonā. Startēja arī aktīva dzīvesveida praktizētāju iecienītais seriāls “Cēsu ziemas apļi ”, kas turpināsies arī februārī un martā.Nepilnos divos mēnešos slēpošanas centra apmeklētāju skaits jau pārsniedzis četrus tūkstošus, un tas ir ievērojams kāpums salīdzinājumā ar iepriekšējo posmu. Cēsu Olimpiskā centra vadītājs Juris Markovs atzīst, ka veiksmi šosezon nosaka vairāki faktori. Pirmais, protams, ir tas, ka ir kārtīga sniegota ziema. Otrs, pateicoties novada pašvaldības finansējumam, ir nepieciešamā tehnika trašu izveidei un uzturēšanai. Trešais, precīza darba organizācija, nodrošinot, ka noteiktajā laikā trases ir sagatavotas un atvērtas braucējiem, kā arī darbojas inventāra nomas punkts. Svarīga arī regulāra informācija centra mājas lapā un sociālajos tīklos par jaunumiem un iespējām aktīvi pavadīt brīvo laiku.

“Jāatzīst, nedomāju, ka distanču slēpošana ir tik populāra. Darbadienās mūsu trases vairāk apmeklē esošie un topošie sportisti, bet brīvdienās izkustēties, atpūsties un pabūt kopā brauc ģimenes. Slēpošana ir demokrātisks sporta veids, piemērots ikvienam. Šeit var gan kārtīgi izkustēties, gan baudīt rāmu slīdēšanu pa mežu. Prieks, ka aizvien vairāk cilvēku to novērtē,” rezumē J. Markovs.Foto: Lauris Mihailovs un Kaspars KurcensPublicēšanas datums: 2019. gada 1. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt