A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Skaidrojums Cēsu vecpilsētas atkritumu savākšanas sistēmas efektīvai darbībai

Skaidrojums Cēsu vecpilsētas atkritumu savākšanas sistēmas efektīvai darbībai

Cēsu vecpilsētā pieejami sadzīves atkritumu konteineru laukumi 5 vietās – Lenču ielā 7, Pils ielā 1, Šaurā ielā, L.Kalēju ielā 5 un Rīgas ielā 7. Konteineri paredzēti vecpilsētas iedzīvotājiem un uzņēmējiem, kuriem ir noslēgts līgums ar SIA "ZAAO". Mājsaimniecību adreses, kuras drīkst izmantot minētos konteineru laukumus, ir saskaņotas ar pašvaldību un iezīmētas kartē.

Uzņēmumi izlietoto iepakojumu uz konteineru laukumiem nest nedrīkst. Iepakojuma savākšana no uzņēmējiem tiek nodrošināta atsevišķi kā bezmaksas pakalpojums. Pakalpojuma izmantošanai jānoslēdz līgums ar SIA “ZAAO” par šķiroto atkritumu izvešanu.

Pie konteineriem aizliegts novietot lielgabarīta atkritumus, konteineros nedrīkst mest būvgružus, to savākšana jāpiesaka atsevišķi pa tālr. 29225862.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar SIA “ZAAO” Valmieras biroju pa tālr. 64281250 vai rakstot e-pastu uz zaao@zaao.lv.

Kārtības nodrošināšanai Rīgas ielā 7 - Kases un Vaļņu ielas stūrī, kur tiek novērots, ka atkritumus izmet cilvēki, kas nedzīvo vecpilsētā, uzstādīta video novērošanas kamera un kārtības uzraudzību veic pašvaldības policija.

Publicēšanas datums: 2016. gada 26. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt