A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Informācija par transporta satiksmi pie Mācību centra "Buts" un Bērzaines ielas 18

Informācija par transporta satiksmi pie Mācību centra "Buts" un Bērzaines ielas 18

Uz laiku, kamēr turpinās remontdarbi Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolā, skolēnu mācības norisinās Mācību centrā "Buts". Šī iemesla dēļ blakus mācību centram ir aktīvāka satiksme un rodas stāvvietu trūkums pie Bērzaines ielas 18 ēkas. 

Cēsu novada pašvaldības policija brīdina, ka iebraucamajā ceļā pie Bērzaines ielas 18 atrodas zīme "Apstāties aizliegts", kas arī šajā laikā ir aktuāla un tās neievērošana ir sodāma. Saņemts ierosinājums uz laiku, kamēr Pastariņu skolas skolēnu mācības norisinās Bērzaines ielā 15, šo zīmi aizklāt, lai iebrauktuves labo pusi arī varētu izmantot kā stāvvietu. Kā uzsver Cēsu novada pašvaldības policijas priekšnieks Mārtiņš Jēgers, zīme paliks spēkā esoša, jo transports, kas tiktu novietots zīmes darbības zonā radītu redzamības traucējumus, tādējādi apdraudot gājēju un transporta vadītāju drošību.

Lai izvairītos no satiksmes noteikumu pārkāpumiem un ievērotu drošības normas, Cēsu novada pašvaldība lūdz izmantot auto stāvvietu pie Bērzaines ielas 16 un pēc stāvvietas izmantošanas lūgums braukt līdz Glūdas ielai, lai izvairītos no sastrēgumiem.

Tāpat atgādinām, ka skolēnu drošībai un ērtībām iepretim Bērzaines ielas 15 ēkai ierīkota gājēju pāreja, tāpēc autovadītājiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem.

Pateicamies par sapratni!


Publicēšanas datums: 2017. gada 12. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt