A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Satiec Cēsis “uzticēsis” teltī festivālā “Lampa”

Satiec Cēsis “uzticēsis” teltī festivālā “Lampa”

Šajā nedēļas nogalē jau ceturto reizi Pils parkā norisināsies sarunu festivāls “Lampa” un pirmo reizi tajā sava telts būs arī Cēsu novada pašvaldībai.

Sestdien, 30.jūnijā, no plkst.12.00 Cēsu teltī “Uzticēsis”, kas atradīsies pie parka lapenes un grāfa Zīversa pieminekļa, notiks dažādas diskusijas par cēsniekiem svarīgiem jautājumiem.

Pirmā saruna plkst.12.00 būs “Kultūras mantojuma saglabāšana un tā mijiedarbība ar pilsētas attīstību”. Sarunu vadīs Biedrību “Nākotne pagātnei'” un “Cēsu mantojums” valdes priekšsēdētājs un SIA ''Koka darbnīca'' līdzīpašnieks Jānis Tolpežņikovs. Diskusijas dalībnieki – celtniecības arheologs Juris Zviedrāns, Cēsu novada Būvvaldes vadītāja Gunita Hjortenberg, Cēsu Vēstures un Mākslas muzeja direktore Kristīne Skrīvere un arhitekts, Salacgrīvas novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs – runās par to, kā salāgot pilsētvides attīstību ar cieņpilnu un rūpīgu attieksmi pret kultūras mantojumu.

Otrā saruna plkst.14.00 būs diskusija “Cēsu vecpilsēta – gājējiem vai auto?”. To vadīs arhitekts un Cēsu vecpilsētas iedzīvotājs Ervīns Krauklis uz sarunu būs aicināti celtniecības arheologs Juris Zviedrāns, Cēsu novada Būvvaldes vadītāja Gunita Hjortenberg, Cēsu uzņēmējs Ģirts Kuks un satiksmes infrastruktūras plānotājs un projektētājs Viesturs Laurs.

Noslēdzošā paneļdiskusija plkst.16.00 ar nosaukumu “Ticam Cēsīm” pulcēs cilvēkus, kas par savu ieceru īstenošanai piemērotāko vietu izvēlējušies Cēsis. Sarunā piedalīsies izdevniecības “Santa” līdzīpašniece un “Villa Santa Hotel” īpašniece Santa Anča, uzņēmējs un Vides risinājumu institūta dibinātājs Gundars Skudriņš,  tūrisma inventāra ražotāja SIA “MANS FIFI” īpašnieks Raimonds Šūpulnieks un Cēsu Jaunās skolas direktore Agnese Pilsuma. Viņiem jautāsim – kas Cēsis dara pievilcīgas jaunu ideju īstenošanai? Sarunu vadīs Cēsu novada pašvaldības Komunikācijas un klientu servisa pārvaldes vadītājs Kārlis Pots.

Dienu “uzticēsis” teltī plkst.18.00 noslēgs cēsnieku iemīļotā viktorīna “Cēsu Asie Prāti” ar īpašu “Lampas” speciālizlaidumu. Tai varēs pieteikties “uzticēsis” teltī līdz spēles sākumam. Piedalīties aicinātas komandas 3-5 cilvēku sastāvā.

Publicēšanas datums: 2018. gada 27. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt