A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Sarunu festivāls LAMPA meklē 90 brīvprātīgos palīgus!

Sarunu festivāls LAMPA meklē 90 brīvprātīgos palīgus!

Labāk vienreiz ieraudzīt (lasi – pieredzēt) nekā 100 reižu dzirdēt! Sarunu festivāla LAMPA organizatori ir pārliecināti par šo seno tautas gudrību un aicina Tevi kļūt par Sarunu festivāla LAMPA brīvprātīgo palīgu!

Šovasar, 28. un 29. jūnijā, Sarunu festivāls LAMPA Cēsu pils parkā iemirdzēsies jau piekto reizi. Līdz 5.aprīlim tiek meklēti 90 aizrautīgi cilvēki – festivāla brīvprātīgie palīgi, kuri palīdzētu LAMPAI būt vēl spožākai. Būt daļai no Sarunu festivāla LAMPA nozīmē ne tikai pieredzēt festivālu no tā tapšanas aizkulisēm, bet pats galvenais – arī satikt un veidot sarunas ar daudziem patiesi interesantiem cilvēkiem. Pieteikties par brīvprātīgo palīgu aicināts ikviens, kurš sasniedzis 15 gadu vecumu.

Arī šogad ar festivāla brīvprātīgo programmas drauga un atbalstītāja “Latvijas Finieris” gādību LAMPAS brīvprātīgajiem palīgiem būs iespēja pirms festivāla apmeklēt interesantas izaugsmes mācības, kas noderēs gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē.

Plašāka informācija lasāma un brīvprātīgā palīga pieteikšanās anketu var aizpildīt šeit: https://www.festivalslampa.lv/lv/piedalies

Papildu informācija:
Līga Ivanova
Sarunu festivāla LAMPA brīvprātīgo koordinatore
26464686
brivpratigais@festivalslampa.lv

Publicēšanas datums: 2019. gada 18. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt