A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Sākušies Rīgas ielas pārbūves darbi

Sākušies Rīgas ielas pārbūves darbi

Pirmdien, 3.aprīlī, sākās Rīgas ielas pārbūves darbi, un pirmais remontdarbu etaps paredzēts posmā no Kases ielas līdz Rožu laukumam, kur sešu mēnešu laikā pārbūvēs braucamo daļu, ietves un komunikācijas – ūdensvadu, lietus un sadzīves kanalizācijas.

Rīgas ielas pārbūve sāksies ar esošā seguma demontāžu, neskarot ietves. Lai mazinātu neērtības satiksmes dalībniekiem, izveidos apvedceļu, kas tiks novirzīts no Kases ielas uz Rīgas ielas sākuma posmu, turpinot kustību pa Pils ielu, Torņa ielu un Lielo Skolas ielu.

Pārbūves darbu laikā paredzēti satiksmes ierobežojumi un sagaidāms, ka darbi notiks darbadienās un sestdienās no plkst.8.00 līdz plkst.20.00.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem! Pēc ielas pārbūves darbu beigām Cēsu vecpilsēta kļūs skaistāka un ērtāka gan pilsētas iedzīvotājiem un uzņēmējiem, gan viesiem.Satiksmes ierobežojumi Rīgas ielas pārbūves laikā apskatāmi ŠEIT.
Plašāka informācija par Rīgas ielas pārbūvi pieejama ŠEIT.
Publicēšanas datums: 2017. gada 3. aprīlis  

Komentāri

2017-04-05 09:43:49 Lūdzu ieliekiet foto palaikam ar ielas rekonstrukcijas darbiem lai visi lietas kursā kā notiek darbi.

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt