A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Sākusies īres dzīvokļu būvniecība Ata Kronvalda ielā 56

Sākusies īres dzīvokļu būvniecība Ata Kronvalda ielā 56

Šī gada jūlijā pabeidzot ēkas konservācijas darbus, no augusta sākuma sākti būvniecības darbi, izbūvējot īres dzīvokļus un ēkas komunikācijas nepabeigtajā jaunbūvē Ata Kronvalda ielā 56.

Jau ziņots, ka Cēsu novada pašvaldība un Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs, kas pārstāv Aizsardzības ministriju, 2017.gada 30.novembrī noslēdza līgumu par nepabeigtās jaunbūves pārbūves būvprojekta izstrādi, būvdarbiem un autoruzraudzību.

Līdz ziemas sākumam plānots pabeigt fasādes apdares darbus, elektrotīkla pieslēguma darbus, siltumtrases un visu ārējo inženiertīklu izbūvi, kā arī daļējus ārtelpu labiekārtošanas darbus. Sākoties aukstākam laikam, plānots veikt iekštelpu darbus – elektrotehnisko sakaru tīklu, grīdu, sienu un pagraba izbūvi, inženiertīklu darbus, kā arī pārējos līgumā noteiktos iekšdarbus.

Līgumā noteikts, ka darbus jāpabeidz 12 mēnešu laikā pēc atzīmes būvatļaujā par projektēšanas darbu izpildi – līdz 2019.gada 31.jūlijam.

Līgums par būvniecības darbiem noslēgts ar būvuzņēmumu SIA “Woltec” par 1,39 miljoniem eiro. Pēc būvniecības Cēsu novada pašvaldība savā rīcībā iegūs 17, savukārt Aizsardzības ministrija – septiņus labiekārtotus dzīvokļus. Būvniecības izdevumi tiks apmaksāti atbilstoši katram pasūtītājam piederošajai ēkas domājamajai daļai. Sev piekritīgos dzīvokļus Cēsu novada pašvaldība izmantos kā īres dzīvojamo fondu nepieciešamo speciālistu piesaistei.

Publicēšanas datums: 2018. gada 24. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt