A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Sāksies bedrīšu remonts un ceļa seguma tīrīšana

Sāksies bedrīšu remonts un ceļa seguma tīrīšana

Novērtējot pašreizējo ceļu stāvokli pilsētā, Cēsu novada pašvaldības Komunālā nodaļa sāks darbu pie bedrīšu remontdarbiem. Lai arī laika apstākļi patlaban ir mainīgi, šonedēļ vairums pilsētas bedres tiks noklātas ar auksto remontasfaltu. Tāpat asfaltētās pilsētas ielas tiks tīrītas no ziemas laikā kaisītajām smiltīm - arī šo procesu var kavēt nepastāvīgie laika apstākļi.

Kā ziņo Cēsu novada pašvaldības komunālinženieris, lai veiktu ceļa seguma remontu ar pastāvīgu asfalta kārtu, nepieciešams ilglaicīgs sausuma periods, citādi darbi nenesīs gaidīto rezultātu, un jau pēc laika ceļus atkal būs jālabo. Tāpēc tiks izmantota aukstā remontasfalta tehnoloģija, kas, iespējams, izraisīs cēsnieku izbrīnu, tomēr tā ir laikapstākļiem piemērota remonta metode.

Diemžēl grants ceļi patlaban nav piemēroti greiderēšanai. Citviet tie ir dubļaini, citviet – joprojām sasaluši. Cēsu novadā ir aptuveni 60 kilometri grants ceļu, kas, tiklīdz to ļaus laika apstākļi, tiks greiderēti.

Tāpat Komunālā nodaļa aicina ziņot par lielākajām bedrēm, lai vismaz uz pagaidu laiku varētu novērst bojājumus.

Pārejas posms no ziemas allaž ir apgrūtinošs ceļu uzturētājiem, tāpēc atvainojamies par neērtībām un lūdzam apbruņoties ar pacietību, nepieciešamības gadījumos par bedrēm ziņojot pa tālruni 64122377 vai rakstot uz didzis.ozolins@cesis.lv.
Publicēšanas datums: 2017. gada 13. marts  

Komentāri

Ojārs 2017-03-14 09:27:30 Sadaļā: Plānotie remontdarbi Cēsīs, kā prioritāte Nr. 1 sarakstā ir norādīta - Viestura iela, posmā no Slimnīcas ielas līdz Zaķu ielas galam. Apstiprināti Cēsu novada domes 2014. gada 15. maija sēdē. 3 gadus jau gaidām. Kur ir?

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt