A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Sāks Smilšu laukuma rekonstrukciju

Sāks Smilšu laukuma rekonstrukciju

Šajā nedēļas nogalē sāksies būvdarbi Cēsu lielākajā autostāvvietā Smilšu laukumā. Paredzēts, ka autostāvvieta un blakus esošās ielas tiks rekonstruētas visu vasaru paralēli vairākos posmos.

Laukuma remontdarbu laikā iedzīvotāji un pilsētas viesi aicināti novietot automašīnas vecajā tirgus laukumā, kas jau pielāgots autostāvvietas funkcijai. Joprojām būs nodrošināta piekļuve sabiedriskajai tualetei pie Smilšu laukuma. Savukārt gājēju kustība ap laukumu būs liegta, tāpēc aicinām izvēlēties ietves ielas pretējā pusē vai organizēt maršrutu uz tirgu no Stacijas laukuma puses.

Vienā no remontdarbu posmiem tiks izveidots Raiņa ielas posms no Uzvaras bulvāra līdz Stacijas laukumam. Ielā izbūvēs komunikācijas un noslēgumā klās asfalta segumu. Smilšu laukumam paredzēts bruģa segums un apzaļumošanas darbi. Brīdī, kad jaunais Raiņa ielas posms būs atvērts satiksmei, sāksies rekonstrukcijas darbi Noliktavas ielas posmam gar Smilšu laukumu.

Būvdarbu laikā starppilsētu autobusu stāvvietas būs noteiktas gar Smilšu laukumu Uzvaras bulvārī un Noliktavas ielā.

Būvdarbus plānots pabeigt šī gada 1.oktobrī. Smilšu laukuma un blakus esošo ielu būvniecību par 700 000 eiro finansē Cēsu novada pašvaldība.

Smilšu laukuma plāns (pdf)

Informāciju sagatavoja:
Cēsu novada pašvaldības
Komunikācijas speciāliste
Ance Saulīte


Publicēšanas datums: 2015. gada 20. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt