A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Sāk detālplānojuma izstrādi zemes gabalam Edvarda Treimaņa-Zvārguļa ielā

Sāk detālplānojuma izstrādi zemes gabalam Edvarda Treimaņa-Zvārguļa ielā

Cēsu novada dome 2016.gada 22.septembra sēdē ir pieņēmusi lēmumu Nr.244 (protokols Nr.14.,4.§) par detālplānojuma izstrādes sākšanu zemes gabalam Edvarda Treimaņa-Zvārguļa ielā 16, Cēsīs, Cēsu nov. (kadastra apzīmējums 4201 003 0904).

Detālplānojuma izstrādes mērķis ir risināt Edvarda Treimaņa-Zvārguļa ielas apbūves kvartālā starp Edvarda Veidenbauma ielu un Ata Kronvalda dominējošai apbūves funkcijai neatbilstošas apbūves un funkcijas – birstošu būvmateriālu uzglabāšanas un realizēšanas laukuma izveidošana, ražošanas ēkas būvniecība, un cieto celtniecības atkritumu, t.sk. arī koka, uzglabāšana, šķirošana un pārstrāde – veidošanu zemes gabalā EdvardaTreimaņa-Zvārguļa ielā 16, Cēsīs, Cēsu nov.
Detālplānojuma teritorijas kopējā platība ir 8719 m2.

Cēsu novada teritorijas plānojumā zemes gabalam Edvarda Treimaņa-Zvārguļa ielā 16, Cēsīs, Cēsu nov. plānotais (atļautais) izmantošanas veids ir noteikts Ražošanas apbūve un komercapbūve.

Detālplānojuma izstrādes ierosinātājs ir Cēsu novada pašvaldība, pamatojoties uz zemes gabala nomnieka SIA “Rasmanis&Dankers” iesniegumu.

Detalizētāku informāciju iespējams saņemt Cēsu novada būvvaldē 212.kabinetā, Bērzaines ielā 5, Cēsīs, Cēsu nov. Apmeklētāju pieņemšana trešdienās 09.00–11.00 un 15.00–17.00, tālrunis uzziņām: 26406119, e-pasts: martins.ulans@cesis.lv.Publicēšanas datums: 2016. gada 23. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt