A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Sācies "Cēsnieks 2017" balsojums

Sācies "Cēsnieks 2017" balsojums

Turpinot teju 20 gadu tradīciju, akciju sabiedrība “Cēsu alus” ik vasaru piešķir apbalvojumu “Cēsnieks”, tādējādi godinot personas, kuras izcili un no sirds veikušas savu darbu, un kuru veikums pozitīvi ietekmējis Cēsu pilsētas reputāciju. Kopš 1999.gada šis godpilnais nosaukums ir piešķirts 18 cilvēkiem, kuru vidū bijuši kultūras, zinātnes, vēstures, sporta un sociālās sfēras pārstāvji.

Šis būs trešais gads, kad ir mainīta apbalvojuma “Cēsnieks” piešķiršanas kārtība. Balvai izvirzītos kandidātus nosaka komisija, kas izvērtē ievērojamākos iepriekšējā gada notikumus un aktivitātes Cēsu pilsētas dzīvē un ikviens cēsnieks vai Latvijas iedzīvotājs, balsojot par komisijas izvirzītajiem kandidātiem, nosaka balvas ieguvēju.

2017.gada apbalvojuma „Cēsnieks” komisijas sastāvā piedalās “Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone, Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, laikraksta “Druva” redaktore Andra Gaņģe, Cēsu Sporta skolas direktore Rudīte Vanadziņa, “Fonokluba” īpašnieks Lauris Sildniks un Helēna Sermole, ilggadēja sporta skolotāja, Cēsnieks 2016 gada balvas ieguvēja.

Komisija iedzīvotāju balsošanai šogad izvirzījusi: Līgu Priedīti, kordiriģenti un Cēsu Mūzikas vidusskolas pasniedzēju, Ingu Laiviņu, vienu no ilglaicīgajiem Latvijas florbola izlases līderiem, kurš florbolā ir vairāk nekā 20 gadus, Tāli Pumpuriņu, Cēsu Vēstures un Mākslas muzeja vēsturnieku un Juri Kozlovski, uzņēmēju.

Kurš no četriem pretendentiem saņems titulu “Cēsnieks”, tagad atkarīgs no balsotājiem. Laikā no 10.jūlija. līdz 18.jūlijam balsot varēs, izgriežot kuponu no laikraksta “Druva” 11.jūlija numura vai pašvaldības izdevuma “Cēsu Vēstis” un iemetot to balsošanas kastītēs, kuru adreses norādītas kuponā. Aicinām iedzīvotājus balsot arī elektroniski – balsošanas vietnē www.cesnieks.lv.

No 10.jūlija meklējiet informāciju par balsošanu: www.facebook.com/CesuAlus un www.twitter.com/CesuAlus 

Apbalvojums "Cēsnieks" tiks pasniegts Cēsis 811 svinību laikā, 22.jūlijā, Cēsu pils parkā, pirms svētku salūta.

Papildus informācija:
Agita Kārkliņa
AS Cēsu alus, Komunikāciju vadītāja
agita.karklina@cesualus.lv
Tālr. 67511377; 25955537

Publicēšanas datums: 2017. gada 10. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt