A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Rucka izsludina pieteikšanos četrām rezidenču vietām

Rucka izsludina pieteikšanos četrām rezidenču vietām

Rezidencēm var pieteikties fotogrāfi, videomākslinieki, skaņu mākslinieki un horeogrāfi.

Mēnesi ilgās rezidences laikā rezidentiem, iesaistot Cēsu novada iedzīvotājus un sadarbojoties ar viņiem, ir jāizveido mākslas darbs, kas parāda vietējo iedzīvotāju mazās stratēģijas mūsdienu pasaules izaicinājumu risināšanai.

Rezidenti saņem stipendiju, kas sedz uzturēšanās izmaksas Ruckas mākslas rezidenču centrā, kā arī finansējumu ražošanas izdevumu segšanai. Rezidences laikā ir pieejama analogās fotogrāfijas laboratorija, video un skaņas montāžas telpa, open space studija. Rezidences beigās centrs nodrošina telpas mākslas darba izrādīšanai Cēsīs.

Plašāka informācija un pieteikuma veidlapa ir pieejama www.rucka.lv, sadaļā Rezidences. Pieteikšanās līdz 2016.gada 10.jūnijam nosūtot pieteikumu uz e-pasta adresi rucka@rucka.lv ar norādi – Mazās stratēģijas. Rezultāti būs zināmi pēc 2016.gada 20.jūnija.

Pieteikumus izvērtēs komisija, kuras sastāvā būs Ruckas mākslas rezidenču centra vadītājs Kaspars Goba, rezidenču programmas koordinatore Līna Bērziņa, Latvijas Kultūras akadēmijas pasniedzēja un režisore Zane Kreicberga, fotogrāfs un fotogrāfijas pasniedzējs Andrejs Grants, Latvijas Laikmetīgas mākslas centra direktore Solvita Krese un pašvaldības aģentūras “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” vadītāja vietniece Ilona Asare.

*Rezidenču organizēšanu atbalsta Vidzemes plānošanas reģions un Valsts Kultūrkapitāla fonds „Latvijas valsts mežu atbalstītās Vidzemes kultūras programmas  2016” ietvaros.

Plašāku informāciju var saņemt sazinoties ar rezidenču programmas koordinatori Līnu Bērziņu, lina.berzina@gmail.com, 29122272

Publicēšanas datums: 2016. gada 30. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt