A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Rucka aicina uz talku

Rucka aicina uz talku

Ņemot vērā cilvēku interesi un vēlmi palīdzēt sakārtot Ruckas muižu un likvidēt uguns postījuma sekas, mākslas rezidenču centra komanda rīko talku.

Interesentiem lūgums savu dalību talkā pieteikt iepriekš (līdz piektdienas, 25.novembra, pusdienlaikam), rakstot uz e-pastu rucka@rucka.lv, norādot savu vārdu, kontakttālruni un cilvēku skaitu. Lūdzu arī norādiet, ja jums ir iespēja paņemt līdzi darbarīkus (lāpstu, grābekli, motorzāģi, lauzni, akumulatora skrūvgriezi u.c.), un/vai ir iemaņas celtniecībā, darbos uz jumta.

Autobraucējiem lūgums savus auto novietot Ruckas parka malā Vaives/Kaļķu ielas malā un tad doties uz Ruckas pagalmu, kur atradīsies telts - talkas koordinēšanas centrs. KARTE

Ruckas komanda lūdz ņemt vērā laikapstākļu prognozi un saģērbieties atbilstoši.

"Ruckā pagaidām ir ļoti maz siltu telpu, tāpēc arī tiem, kas strādās iekštelpās jārēķinās ar to, ka istabu temperatūra būtiski neatšķiras no temperatūras ārā. Ņemiet līdzi lukturīšus, jo daudzās telpās nav apgaismojuma. Telpās ir daudz būvgružu, tādēļ vēlams ierasties darba apavos ar cietu zoli," norāda Ruckas komanda.

Talkas vieta maziem bērniem un mājdzīvniekiem neesot droša, tāpēc lūgums viņus atstāt mājās. Pagalmā arī būšot telts, kur iedzert siltu tēju un apēst pusdienu zupu.

Publicēšanas datums: 2016. gada 25. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt