A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » RTU Cēsu filiāle aicina uz Atvērto durvju dienu

RTU Cēsu filiāle aicina uz Atvērto durvju dienu

Trešdien, 11.aprīlī, plkst.16.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiālē notiks Atvērto durvju diena, kurā apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par studiju iespējām, saņemt konsultācijas no mācībspēkiem, izjautāt studentus, kā arī piedalīties radošajās darbnīcās.

Atvērto durvju dienas laikā RTU Cēsu filiāles pārstāvji interesentus informēs par studiju programmām un karjeras iespējām pēc to absolvēšanas. RTU Cēsu filiālē var apgūt piecas pamatstudiju līmeņa studiju programmas, un studentiem pieejamas 33 budžeta vietas.

Interesentiem būs iespēja saņemt individuālas konsultācijas par studijām RTU Cēsu filiālē, iepazīties ar studiju nodrošinājumu, laboratoriju aprīkojumu, uzzināt par iespējām darboties radošajās darbnīcās studiju laikā, kā arī praktiski iemēģināt roku elektronikas, programmēšanas, lodēšanas un 3D tehnoloģiju darbnīcās.

Atvērto durvju diena RTU Cēsu filiālē, Piebalgas ielā 3, notiks no plkst.16.00 līdz plkst.18.00.

RTU Cēsu filiālē pilna laika klātienē iespējams apgūt studiju programmas «Datorsistēmas» ar specializāciju «Mobilo lietotņu izstrādē», «Uzņēmējdarbība un vadīšana», «Materiālu tehnoloģija un dizains», bet pilna laika klātienē un neklātienē var apgūt programmas «Enerģētika un elektrotehnika», «Elektrotehnoloģiju datorvadība». Filiālē iespējams studēt par valsts budžeta līdzekļiem. Studijas notiek mazās grupās, līdz ar to iespējama ciešāka sadarbība ar mācībspēkiem.

Aprīlī un maijā Atvērto durvju dienu pasākumi notiks arī citviet RTU: 14. aprīlī studētgribētāji aicināti uz centrālo pasākumu, kas plkst. 10.00 sāksies Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, Rīgā, 5. aprīlī un 11. maijā plkst. 16.00 Atvērto durvju dienas pasākums notiks RTU Liepājas filiālē, 12. aprīlī plkst. 16.00 – RTU Ventspils filiālē, 21. aprīlī plkst. 12.00 – RTU Daugavpils filiālē, bet 7. aprīlī – RTU Inženierzinātņu vidusskolā.

Papildu informācija:
Sandra Salmiņa
RTU Cēsu filiāles
sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr. 29464622
E-pasts: Sandra.Salmina@rtu.lv

Publicēšanas datums: 2018. gada 4. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt