A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » RTU Cēsu filiāle aicina uz Atvērto durvju dienu

RTU Cēsu filiāle aicina uz Atvērto durvju dienu

Ceturtdien, 6.aprīlī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiālē notiks Atvērto durvju diena. Tās laikā skolēni un citi interesenti varēs iepazīties ar filiālē apgūstamajām studiju programmām, uzņemšanas nosacījumiem un piedalīties radošajās darbnīcās.

Atvērto durvju dienas pasākumi notiks no plkst. 16 līdz 18 RTU Cēsu filiālē, Piebalgas ielā 3. Lai gūtu teorētisko un praktisko priekšstatu par studiju saturu, interesenti varēs piedalīties tehniskajās darbnīcās. Studiju programmas «Datorsistēmas» darbnīcā apmeklētājiem būs iespēja gūt iemaņas mobilās aplikācijas izstrādē. Šī ir vienīgā studiju programma Latvijā ar specializāciju mobilo lietotņu izstrādē, un tiek realizētā sadarbībā ar «Draugiem Group». Interesenti, kurus aizrauj enerģētika un elektrotehnoloģijas, studiju programmu «Enerģētika un elektrotehnika» un «Elektrotehnoloģiju datorvadība» darbnīcā varēs iegūt pieredzi elektrisko shēmu lodēšanā un uzzināt vairāk par abām studiju programmām. Par produktu dizainu un dizaineru nozīmi produkta izstrādē varēs uzzināt darbnīcā «Materiālu tehnoloģija un dizains», kas sniegs arī praktisku ieskatu studiju programmas saturā, izstrādājot konkrētu dizaina produktu.

Pasākumā interesenti varēs tikties ar pasniedzējiem un studentiem un uzzināt par studiju programmām, studiju procesu un nākotnes iespējām, ko sniedz inženierzinātņu studiju programmas RTU Cēsu filiālē. Dalībniekiem būs iespēja apmeklēt arī filiāles Mācību un prototipēšanas laboratoriju un apskatīt tajā tapušos prototipus. RTU Cēsu filiāles laboratorija ir veidota ar Cēsu novada domes atbalstu un pieejama visām novada skolām laboratorijas darbu veikšanai.
RTU Cēsu filiālē būs gaidīts ikviens, kurš vēlas uzzināt par studiju iespējām filiālē, kā arī gūt ieskatu par RTU Cēsu filiāles piedāvātajām sadarbības iespējām izglītības un zinātnes jomā.

RTU Cēsu filiālē pilna laika klātienē iespējams apgūt studiju programmas «Datorsistēmas» ar specializāciju «Mobilo lietotņu izstrādē», «Uzņēmējdarbība un vadīšana», «Materiālu tehnoloģija un dizains», bet pilna laika klātienē un neklātienē var apgūt programmas «Enerģētika un elektrotehnika», «Elektrotehnoloģiju datorvadība». Filiālē iespējams studēt par valsts budžeta līdzekļiem. Studijas notiek mazās grupās, līdz ar to iespējama ciešāka sadarbība ar mācībspēkiem.

Papildu informācija:
Jānis Naglis,
RTU Cēsu filiāles direktora vietnieks
Tālr. 64119003
E-pasts: cesis@rtu.lv

Informāciju sagatavoja:
Sandra Salmiņa,
RTU Cēsu filiāles sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 64119003, 29464622
E-pasts: sandra.salmina@rtu.lv

Publicēšanas datums: 2017. gada 28. marts  

Komentāri

2017-04-05 01:47:15 Vretu par pasniedzeju nepieteikties :D

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt