A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » RTU Absolventu asociācija paplašina darbību Vidzemes virzienā

RTU Absolventu asociācija paplašina darbību Vidzemes virzienā

Piektdien, 20. novembrī Cēsīs visas dienas garumā norisināsies RTU Absolventu asociācijas (RTU AA) Vidzemes filiāles atklāšana. Pasākuma programmas ietvaros notiks divas uzņēmumu vizītes, izglītojoša lekcija par sevis prezentēšanas prasmēm, savukārt vakara saviesīgo daļu atklās Cēsu mēra un RTU vadības uzruna.

RTU AA ir šobrīd Latvijā lielākā sabiedriskā organizācija, kas apvieno augstskolas beidzējus. Tās Vidzemes filiāles izveide saistīta ar RTU Absolventu asociācijas vēlmi sekmēt Vidzemē strādājošo un dzīvojošo augstskolas beidzēju savstarpējo saziņu un profesionālo sadarbību, kā arī veicināt piederības izjūtu Rīgas Tehniskajai universitātei, Vidzemes reģionam un nodrošināt Vidzemē notiekošo augstskolas aktivitāšu kā kvalitatīvu, tā kvantitatīvu pieaugumu. Līdzīga veida filiāle Kurzemes reģionam jau gadu darbojas Liepājā. Turpmāk arī tiem absolventiem, kuru ikdiena pārsvarā saistīta ar Vidzemi, būs pieejamas uzņēmumu vizītes, ekskluzīvas iespējas paviesoties mūsdienīgās pētniecības laboratorijās vai klātienē tikties ar iedvesmojošām personībām, piedalīties izglītojošos semināros un saņemt atlaides, kuras nodrošina RTU Absolventu asociācijas biedra karte.

Ikvienam interesentam, iepriekš piesakoties, 20. novembrī būs iespēja viesoties uzņēmumos “Cēsu siltumtīkli” un “Vides risinājumu institūts”, kā arī piedalīties Oskara Priedes (runaskursi.lv) izglītojošajā īslekcijā par veiksmīgu sevis prezentēšanu. Vakara saviesīgajā daļā pēc uzrunām paredzēts vīns un uzkodas. Pasākuma svinīgā daļa sāksies RTU Cēsu filiālē, Piebalgas ielā 3 plkst. 17.30.

Pieteikšanās: ej.uz/alumni_vidzeme

Publicēšanas datums: 2015. gada 17. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt