A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Rīgas ielas pārbūve turpinās; ieklāj brauktuves segumu

Rīgas ielas pārbūve turpinās; ieklāj brauktuves segumu

Cēsu vecpilsētā pilnā sparā turpinās Rīgas ielas pārbūve. Jau ieklāts ietvju bruģa segums un patlaban tiek ieklāts brauktuves bruģis posmā no Kases ielas līdz Rožu laukumam.

Pašlaik bruģakmeņu segums jau ieklāts Kases un Rīgas ielas krustojumā, kur atjaunota transportlīdzekļu satiksme. Ja laikapstākļi saglabāsies labvēlīgi, šonedēļ bruģa segums tiks ieklāts līdz Baznīcas ielai, bruģakmeņu starpas tiks aizpildītas ar smiltīm un bruģis tiks ievibrēts, lai stingri turētos savā vietā. Rīgas ielas pārbūvi posmā no Kases ielas līdz Rožu laukumam paredzēts pabeigt līdz 8.decembrim.

Ielas pārbūves darbi sākušies arī posmā no Līvu laukuma līdz Rožu laukumam. Ir demontēts brauktuves segums un ielas kreisajā pusē esošais ietves segums, un šonedēļ sākas kanalizācijas un ūdensvadu nomaiņa. Ja līdz šī gada beigām to neizdosies pabeigt, iela tiks aizbērta, un uz tās tiks atjaunota satiksme līdz pavasarim, kad pārbūves darbi atsāksies.
Paldies cēsniekiem par pacietību un tāpat kā līdz šim aizvien aicinām atbalstīt Rīgas ielas uzņēmējus ielas pārbūves laikā!Atgādinām, ka slēgts Rīgas ielas posms no Līvu laukuma līdz Rožu laukumam. Satiksmei slēgta arī Lielā Katrīnas iela no Lielās Līvu ielas līdz Rožu laukumam. No Lielās Katrīnas ielas līdz Līvu laukumam var nokļūt pat Lielo Līvu ielu.
Transporta kustības shēma.
Publicēšanas datums: 2017. gada 23. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt