A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Rīgas ielā 7 atvērts NVO nams

Rīgas ielā 7 atvērts NVO nams

Otrdien, 27.novembrī, Rīgas ielā 7 tika atklātas jaunās Cēsu biedrību un nevalstisko organizāciju telpas. Turpmāk biedrības, kas iepriekš mājoja Dzintara ielā 9, savu darbību turpinās vecā rātsnama otrajā stāvā.

Atklājot namu, Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs novēlēja visiem nama jaunajiem iemītniekiem spēt draudzīgi sadzīvot un rast jaunas sadarbības iespējas. Pārceļoties uz vecpilsētas sirdi, biedrības nonāk Cēsu sabiedriskās dzīves centrā, jo tepat ir arī koprades māja “Skola6”, kā arī Jauniešu māja, sacīja Rozenbergs.

Jaunās telpas iesvētīja Cēsu Sv.Jāņa evanģēliski luteriskās draudzes mācītājs Didzis Kreicbergs.Kultūras biedrības “Harmonija” vadītāja Astrīda Kamše visu biedrību vārdā pateicās Cēsu novada pašvaldībai par “nenovērtējamu dāvanu cēsniekiem Latvijas simtgadē”. Biedrību pārstāvji pasniedza pateicības visiem, kas bija ieguldījuši darbu, laiku un rūpes, lai Cēsu nevalstiskās organizācijas iegūtu jaunas, siltas un gaišas telpas.

Telpas Rīgas ielā 7 nevalstisko organizāciju un biedrību vajadzībām atjaunojusi Cēsu novada pašvaldība. Senais nams jau iemantojis “Harmonijas” nosaukumu, tā vienojušās visas biedrības, kas turpmāk izmantos šīs telpas. Starp tām ir kultūras biedrība “Harmonija”, Kaulu, locītavu un saistaudu slimnieku biedrība, fotoklubs “Cēsis”, biedrība “Daugavas vanagi”. Katrai biedrībai Rīgas ielas 7 nama 2.stāvā ir sava telpa, taču ir arī kopīgi lietojama virtuve un zāle.

Publicēšanas datums: 2018. gada 28. novembris  

Komentāri

Rita Šmagre-Žīgure 2018-11-30 11:10:02 Senais nams vēl nav iemantojis Harmonijas nosaukumu. Tajā darbosies vairākas aktīvas un spēcīgas biedrības un par nosaukumu būtu vēl jādiskutē. Senais rātsnams, tāpat kā citas vēstures lappuses prasa pārvērtēšanu, plašāku, godīgāku redzējumu. Šajā gadījumā ar nosaukumu, piem., RĀTES NAMS varētu atdot cieņu un godu zudušajai tautas daļai- vācbaltiem, kuras kultūras un sabiedriskajā mantojumā dzīvojam šodien.

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt