A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Rīdzenes pasta nodaļa no 14.novembra - Rīdzenes bibliotēkā

Rīdzenes pasta nodaļa no 14.novembra - Rīdzenes bibliotēkā

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Cēsu novada Vaives pagasta Rīdzenē no 2019.gada 14.novembra tiek mainīts Rīdzenes pasta nodaļas darbības modelis, darbalaiks un atrašanās vieta, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām. Turpmāk Rīdzenē visi pasta pakalpojumi katru darbdienu no plkst.11 līdz 12 tiks nodrošināti ērti sasniedzamajā Vaives pagasta Rīdzenes bibliotēkā Nākotnes ielā 6/14 vai arī iedzīvotāji varēs izvēlēties tos saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā.
 
Ņemot vērā niecīgo pasta pakalpojumu pieprasījumu Rīdzenes pasta nodaļā, kas rada Latvijas Pastam ikgadējos zaudējumus vairāk nekā 5300 eiro apmērā, tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis, darbalaiks un atrašanās vieta, bet iedzīvotājiem arī turpmāk būs ērti pieejami visi nepieciešamie pasta pakalpojumi.
 
Tāpat kā līdz šim, Rīdzenes pasta pakalpojumu sniegšanas vietā iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pasta pakalpojumi, kurus nodrošina Latvijas Pasts: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde mazumtirdzniecībā.
 
Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā u.c.
 
Ar pastnieka starpniecību Rīdzenes iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo pakalpojumu iespējams pieteikt, zvanot pa tālruni 27892759, 67008001 vai 27008001. Pārējos pastnieka pakalpojumus savā dzīvesvietā Rīdzenes iedzīvotāji var pieteikt, zvanot pa tālruni 23281000.
 
Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Rīdzenes pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 67008001 vai 27008001 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt sūtījumu. Savukārt, apmeklējot Cēsu 2.pasta nodaļu Stacijas laukumā 5 sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama pirmdienās–piektdienās no plkst.7 līdz 18 un sestdienās no plkst.9 līdz 13.

Pasta pakalpojumu sniegšanas vietu skaitu un izvietojumu nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Par universālā pasta pakalpojuma saistībām, kas paredz, ka Latvijas Pastam katra novada teritoriālajā vienībā ir vismaz viena pasta pakalpojumu sniegšanas vieta.
 
Rīdzenes iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām no 2019.gada 14.novembra tiek informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītēs, sākot ar 15.oktobri.
 
Informāciju sagatavoja:
Vineta Danielsone,
"Latvijas Pasta" vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja


Publicēšanas datums: 2019. gada 15. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt