A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu pilsētas stadiona atklāšanas svētki

Cēsu pilsētas stadiona atklāšanas svētki

Svētdien, 15.aprīlī, plkst.11.00 notiks svinīga Cēsu pilsētas stadiona atklāšana ar uzrunām, apsveikumiem un dažādiem priekšnesumiem. Tāpat līdz plkst.14.00 notiks sacensības “Stundas skrējiens”, pārsteigumi ģimenēm ar bērniem, futbola turnīrs, fizioterapeita nodarbības un citas aktivitātes.

Lai arī stadions sportošanai atvērts jau decembra vidū, svinīgo atklāšanu tika nolemts pārcelt uz aprīli, lai varētu pilnvērtīgi izbaudīt tā sniegtās iespējas. Tomēr jau no ziemas vidus pārliecināmies, ka stadions ir cēsnieku iemīļots un tiek izmantots gan aktīviem treniņiem, gan pastaigām, gan arī laika pavadīšanai ģimenēm ar bērniem, izmēģinot stadiona trenažierus.

Atklāšanas programma

plkst.10.00 Reģistrācija, numuru izņemšana “Stundas skrējienam” (nolikums)

No plkst.10.30 līdz plkst.13.30 Individuālas fizioterapeita konsultācijas trenažieru izmantošanai

No plkst.10.30 līdz plkst.13.30 Atklāti basketbola un volejbola treniņi iedzīvotājiem

plkst.11.00 Svinīgā atklāšana, uzrunas, apbalvojumi, priekšnesumi

Plkst.11.20 Kopīga iesildīšanās sportiskām aktivitātēm ar Cēsu bērnu grupu “Zumba ar Lāsmu”

No plkst.11.30 līdz plkst.12.00 Brīvais starts “Stundas skrējienam”

No plkst.11.30 Futbola turnīrs ar “Cēsis-Priekuļi”, LFF apvienoto komandu, veterānu komandu “Lode 99”

No plkst.11.30 līdz plkst.14.00 Dažādas aktivitātes un pārsteigumi ģimenēm ar bērniem

Plkst.13.15 apļa treniņš

Plkst.14.00 Apbalvošana, loterija.

Jau ziņots, ka stadiona būvniecības pirmajā kārtā izveidoti seši skriešanas celiņi pa esošo 400 metru apli, kā arī astoņi celiņi 100 metru taisnē. Celiņus klāj gumijas granulu segums. Futbola laukums ar Latvijas Futbola federācijas atbalstu ieguvis jaunu sintētisko segumu, kas kalpos ilgāk un būs vieglāk kopjams nekā zāles segums. Izveidoti vieglatlētikas sektori, kuros varēs trenēties augstlēkšanā, kārtslēkšanā, tāllēkšanā, trīssoļlēkšanā un lodes grūšanā. Tāpat izveidots āra trenažieru laukums un aktīvās attīstības laukums bērniem. Vēl stadionā izveidots pludmales volejbola sektors, kurā atrodas trīs treniņu laukumi un viens sacensību laukums.

Marta beigās Cēsu pilsētas stadions tika novērtēts nacionālā līmenī, iegūstot apbalvojumu “Gada labākā būve Latvijā 2017” 1.vietu nominācijā “Ainava”. Šis ir nešaubīgs apliecinājums tam, ka stadions ir ļoti būtiska infrastruktūras sastāvdaļa un tam izmantoti augstvērtīgākie materiāli, kas ikdienā kalpos cēsniekiem, kā arī nacionāla un starptautiska mēroga sacensībām.

Stadiona pirmās kārtas būvniecības izmaksas ir 2,8 miljoni eiro, kam piesaistīts 1,9 miljonu eiro valsts budžeta līdzfinansējums. Būvniecības otrajā kārtā paredzēts izbūvēt skatītāju tribīnes, kā arī divas būves stadiona aprīkojuma glabāšanai un ģērbtuvju telpām.
Publicēšanas datums: 2018. gada 26. marts  

Komentāri

Dmitrijs 2018-04-13 12:13:11 Kas nezvanīja, neviens nezina precīzu datumu stadiona atvēršanai 14 15 vai 16 aprīlis Lūdzu, informējiet.

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt