A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Publisko interneta pieejas punktu attīstība Cēsu novadā

Publisko interneta pieejas punktu attīstība Cēsu novadā

Cēsu novada pašvaldība uzsākusi īstenot projektu „Publisko interneta pieejas punktu attīstība Cēsu novadā” ar mērķi paaugstināt piekļuves iespējas internetam pēc iespējas plašākām Cēsu novada sabiedrības grupām.

Projekta gaitā iedzīvotājiem tiks radītas iespējas piekļuvei publiskās pārvaldes, novada un komercsabiedrību piedāvātajiem elektroniskajiem pakalpojumiem un informācijai, tādējādi veicinot iedzīvotāju iekļaušanos sabiedrības sociālajos, ekonomiskajos un kultūras procesos un uzlabojot viņu dzīves kvalitāti.

Ir paredzēts izveidot  trīs jaunus publiskos interneta pieejas punktus un pilnveidot trīs esošos publiskos interneta pieejas punktus. Visos izveidotajos punktos būs iespēja izmantot bezvadu internetu gan telpās, gan ārpus tām, bet Sociālajā dienestā izveidotajā interneta piekļuves punktā tiks nodrošināta pieeja datortehnikai un iespēja digitalizēt un izdrukāt dokumentus. Savukārt trijās Cēsu novada publiskajās novada bibliotēkās - Cēsu centrālajā bibliotēkā,  Rīdzenes bibliotēkā un Rāmuļu bibliotēkā, kur pašlaik jau ir nodrošināta iespēja piekļūt internetam, tiks veikti uzlabojumi, iegādājoties papildus14 datorkomplektus, tādējādi uzlabojot  publiskā interneta piekļuves iespējas. Papildus tam esošajiem publiskā interneta piekļuves punktiem, kā arī jaunizveidotajam punktam Sociālajā  dienestā  iegādātas daudzfunkcionālās iekārtas dokumentu drukai un digitalizēšanai.

Projekta rezultātā iedzīvotājiem tiks nodrošināta kvalitatīva un mūsdienu prasībām atbilstoša piekļuve publiskajiem elektroniskajiem katalogiem un pakalpojumiem.

Projekta kopējās plānotās izmaksas sastāda 26216.47 eiro, kur 85% nodrošina ERAF, 2,25% valsts finansējums un 12,75 % Cēsu novada pašvaldības līdzfinansējums.
Publicēšanas datums: 2015. gada 7. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt