A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Projektu rakstīšanas darbnīca 8.augustā

Projektu rakstīšanas darbnīca 8.augustā

Koprades mājā “Skola6” 8.augustā plkst.17.30 notiks projektu rakstīšanas darbnīca, kurā pašvaldības darbinieki sniegs padomus, kā veiksmīgi ietvert idejas projektu pieteikumos. Šī darbnīca būs noderīga ne tikai tiem, kas plāno pieteikt savu projektu platformā “CēsuProjekti.lv”, bet arī citiem pašvaldības projektu konkursiem.

Uz darbnīcu var nākt gan ar jau konkrētām idejām, gan tikai ar vēlmi darīt labu Cēsīm. Darbnīcas mērķis ir noslēgumā aizpildīts un konkursam iesniegts projekta pieteikums.

Lai veicinātu cēsnieku iesaisti pašvaldības projektu konkursos, radīta jauna, mūsdienīga platforma “CēsuProjekti.lv”, kas nodrošinās ērtāku projektu iesniegšanu. Iesniegt projektus tajā šogad varēs līdz 1.septembrim.

Platformu veido trīs galvenie etapi. Vispirms iedzīvotāji piesaka savu iniciatīvu un projekta ideju “CēsuProjekti.lv” platformā. Tālāk to izvērtē žūrija, kas pārliecinās par projekta atbilstību konkursa nolikumam. Labvēlīga žūrijas lēmuma gadījumā pašvaldība garantē līdzfinansējumu projektam 50% apjomā, ja projekta autoriem 90 dienu laikā platformā izdodas savākt 50% līdzfinansējumu no cēsniekiem.

Iesniegt un atbalstīt idejas var www.cesuprojekti.lv

Vairāk informācijas par projektu konkursu ŠEIT.


Publicēšanas datums: 2017. gada 3. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt