A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Precizētas izmaiņas auto stāvēšanas laika ierobežojumos pilsētas stāvvietās

Precizētas izmaiņas auto stāvēšanas laika ierobežojumos pilsētas stāvvietās

No 1.marta mainījies automašīnu stāvēšanas laika ierobežojums stāvvietās uz ielām ārpus vecpilsētas.

Turpmāk stāvvietās uz Vaļņu ielas, Raunas ielas, Izstādes ielas un Uzvaras bulvāra auto varēs novietot uz divām stundām. Šis ierobežojums būs spēkā darba dienās no plkst.8.00 līdz plkst.15.00.

Vecpilsētas stāvvietās uz Rīgas ielas, Kases ielas, Lielās Skolas ielas un Pils ielas tiks saglabāts esošais automašīnu stāvēšanas laika ierobežojums – viena stunda.

Brīvdienās un svētku dienās, tāpat kā līdz šim, šajās stāvvietās auto stāvēšanas laika ierobežojums nav spēkā, izņemot Rīgas ielas posmu no Kases ielas līdz Baznīcas ielai.

Uz Rīgas ielas posmā no Kases ielas līdz Baznīcas ielai automašīnu stāvēšanas laika ierobežojums viena stunda tāpat kā līdz šim ir spēkā arī sestdienās!

Autovadītāji, kuri 2.martā saņēma sodu par auto novietošanas noteikumu pārkāpumu uz Rīgas ielas, no tā tiks atbrīvoti, taču turpmāk šajā Rīgas ielas posmā arī sestdienās auto novietošanas laika ierobežojums būs spēkā. Tas ticis ieviests un tiks saglabāts pēc vecpilsētas uzņēmēju un iedzīvotāju lūguma.

Atvainojamies par pieļauto neprecizitāti informācijas sagatavošanā un sagādātajām neērtībām!

Lūdzam ievērot uzstādītās ceļa zīmes un neaizmirst atstāt norādes par automašīnas novietošanas laiku! Ja auto nepieciešams novietot uz ilgāku laiku, lūdzam izmantot pilsētas stāvlaukumus Bērzaines ielā, pie pilsētas stadiona, Smilšu laukumā un aiz ēkas Raunas ielā 8, kā arī citas stāvvietas bez laika ierobežojuma.

Ar karti, kurā norādītas visas pilsētas centrā pieejamās stāvvietas un auto stāvēšanas laika ierobežojumi tajās, var iepazīties ŠEIT.

Publicēšanas datums: 2019. gada 4. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt