A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Policija aiztur piemēslotājus

Policija aiztur piemēslotājus

Cēsu novada pašvaldībai un Cēsu novada pašvaldības policijai iedzīvotāji ziņoja par neatļautā vietā izmestiem atkritumiem Koku ielā. Veicot rūpīgu vietas novērošanu, pašvaldības policijai izdevās vainīgos aizturēt.

Cēsu novada pašvaldības policija noskaidrojusi vairākas juridiskās un fiziskās personas, kuras ilgstoši bērušas atkritumus Koku ielas 2 teritorijā, un vainīgie tiks sodīti, kā arī veiks teritorijas sakopšanas darbus.

Par atkritumu apsaimniekošanas noteikumu pārkāpšanu saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 75.panta 1.daļu paredzēts naudas sods fiziskām personām no 70 līdz 1000 EUR, konfiscējot pārkāpuma izdarīšanai izmantotos transportlīdzekļus vai bez to konfiskācijas, bet juridiskajām personām —280 līdz 2100 EUR, konfiscējot pārkāpuma izdarīšanai izmantotos transportlīdzekļus vai bez to konfiskācijas.

Atgādinām, ka lētāk no atkritumiem atbrīvoties, izmantojot atkritumu apsaimniekotāja AS “ZAAO” piedāvātos pakalpojumus.

Cienīsim viens otru un apkārtējo vidi, kurā kopā dzīvojam! Lūdzam atkritumus izmest tikai tam paredzētās vietās un atbilstošos veidos. Vairāk informācijas par atkritumu apsaimniekošanu www.zaao.lv.

Aicinām iedzīvotājus par pamanītiem atkritumu apsaimniekošanas pārkāpumiem ziņot pašvaldības policijai pa tālruni 8911 vai aplikācijā “Cēsis 8911”.

Publicēšanas datums: 2019. gada 17. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt