A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Pilsētā norit grants ielu greiderēšana

Pilsētā norit grants ielu greiderēšana

Kaut arī laikapstākļi vēl arvien ir mainīgi, Cēsu novada pašvaldības Komunālā nodaļa devusi rīkojumu par pilsētas grants ielas un ceļu greiderēšanu, lai uzlabotu to tehnisko stāvokli.

Nedēļas sākumā ceļu uzturētājs greiderēja Birzes, Krasta, Turaidas, Beverīnas ielas un kvartālu ap Blaumaņa bulvāri un Puķu ielu. Vakar darbi turpinājās Pubuliņu un Kungu ielas rajonos.

Šodien tiks mēģināts nogreiderēt Ķiršu ielas rajonu un Bērzaines kvartālu. Tiesa, darbu apgrūtina fakts, ka zeme vietām vēl ļoti sasalusi, piemēram, Gaujaslīču, Dzirnavu, Jēkaba ielās. Savukārt citām ielām segums ir ļoti mitrs, kā dēļ augstu darbu kvalitāti nodrošināt ir grūti.

“Patlaban pats svarīgākais ir pēc iespējas ātrāk uzlabot braukšanas apstākļus pilsētā,” akcentē Komunālās nodaļas vadītājs Juris Belasovs, piebilstot, ka greiderēšanas tehniku skaits ir ierobežots, tādēļ, lai nogreiderētu visus 60 kilometrus, šoferi strādā pastiprinātā režīmā, un greideru kustībai pilsētas ielās tiek sekots līdzi tiešsaistē ar GPS starpniecību.

Nedēļas beigās atsevišķas laika prognozes sola salu un sniegu, tādēļ būtiski izmantot nosacītos laikapstākļu “logus”, kuros ceļu greiderēšana ir lietderīga.

Publicēšanas datums: 2016. gada 17. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt