A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Pieņemtas pasažieru rosinātas izmaiņas Priekuļu un Rāmuļu autobusu kustībā

Pieņemtas pasažieru rosinātas izmaiņas Priekuļu un Rāmuļu autobusu kustībā

Atsaucoties iedzīvotāju lūgumam, no 2019.gada 28.oktobra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.6253 Cēsis–Rāmuļi un Nr.6274 Cēsis–Priekuļi–Cēsis.

Turpmāk maršruta Nr.6253 Cēsis–Rāmuļi galapunkts atradīsies pieturā Rāmuļu skola, savukārt pietura Rāmuļi atradīsies uz autoceļa V294 Cēsis–Rāmuļi–Bānūži. Tādējādi visi šī maršruta reisi tiks uzsākti pieturā Rāmuļu skola(uzsākšanas laiks nemainīsies).

Lai Priekuļu iedzīvotāji no rīta pagūtu uz vilciena ekspreša reisu, maršruta Nr.6274 Cēsis–Priekuļi–Cēsis autobuss no pieturas Maija parks izbrauks plkst.6.25 (līdz šim izbrauca plkst.6.33), apstājoties arī Cēsu autoostā.

Savukārt, nodrošinot pasažieriem iespēju pārsēsties no autobusa, kas Cēsu autoostā no Rīgas pienāk plkst.21.20, lai nokļūtu tālāk Priekuļos, reiss Cēsu autoostā tiks uzsākts plkst.21.25 (līdz šim tika uzsākts plkst.21.20).

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Informāciju sagatavoja:
Valsts SIA "Autotransporta direkcija"
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lilita Pelčere


Publicēšanas datums: 2019. gada 24. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt