A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Piedalies tūrisma akcijā „22 vasaras krāsas” un laimē velosipēdu

Piedalies tūrisma akcijā „22 vasaras krāsas” un laimē velosipēdu

No 1.jūlija līdz 30.septembrim Valmieras un Cēsu Tūrisma informācjas centri  sadarbībā ar Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novadiem aicina ikvienu – individuālu ceļotāju, ģimenes ar bērniem, draugu kompānijas, tūristu grupas – piedalīties aizraujošā tūrisma akcijā „22 vasaras krāsas”.

Lai piedalītos akcijā, interesentam jādodas pēc akcijas bukleta uz Cēsu TIC, Valmieras TIC, kādu no apkārtnes tūrisma informācijas punktiem vai akcijā iesaistītajiem uzņēmumiem un apskates objektiem. Pēc tam trīs mēnešu laikā jāapmeklē vismaz deviņi no 22 objektiem, viesojoties katrā novadā kaut vienu reizi un izmantojot to piedāvātos tūrisma pakalpojumus. Ciemojoties apskates vietā, jābūt īpaši vērīgam, jo būs jānoskaidro pareizā atbilde uz jautājumu, kas minēts bukletā pie katra apskates objekta. Piemēram, vai saimniecībā dzīvojošie zaķu truši ir zaķu un trušu krustojums? Ekskursijas beigās, ja būsiet raduši pareizo atbildi uz jautājumu, saņemsiet īpašu uzlīmi, kas jāielīmē bukletā.

Kad iegūtas vismaz deviņas uzlīmes, līdz 17.oktobrim aizpildītais akcijas buklets jāaiznes vai jānosūta pa pastu uz Valmieras TIC Rīgas ielā 10 (Valmiera) vai uz Cēsu TIC Pils laukumā 9 (Cēsis).

Akcijas noslēguma pasākums plānots 30.oktobrī, kad 15 ceļotāji izlozes kārtībā saņems balvas no tūrisma akcijā iesaistītajiem uzņēmumiem un galveno balvu – tūristu klases velosipēdu – no Valmieras pilsētas pašvaldības, pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un tūrisma centrs” un „Aktīvā tūrisma centra EŽI”.

Tūrisma akciju „22 vasaras krāsas” atbalsta: Valmieras muzejs, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parks, 3D kinoteātris „Gaisma”, kempings „Jaunarāji”, zemnieku saimniecība (ZS) „Abullāči”, ZS „Vildēni”, atpūtas kompleksi „Avoti” un „Mazais Ansis”, šķirnes trušu audzētava „Mežiņi”, „Valmiermuižas alus” darītavas, restorāns „Izsalkušais Jānis”, aktīvās atpūtas centrs „Supervāvere”, drosmes tornis „Vells”, Valmieras drāmas teātris, „Aktīvā tūrisma centrs EŽI”, šokolādes ražotne „R CHOCOLATE”, Beverīnas koka skulptūru labirinti ZS „Arāji”, Burtnieku muižas parks, Vaidavas keramikas ražotnes, SIA „Medus kāre”, bērnu zinātnes centrs „Z(in)oo”.

Akcijas mērķis ir veicināt Latvijas iepazīšanu un atklāt daudzas nezināmas, skaistas vai viesmīlīgas vietas tepat mums blakus. Plašāka informācija par akciju vortālos visit.valmiera.lv un www.turisms.cesis.lv.

Publicēšanas datums: 2015. gada 1. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt