A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Pašvaldību vēlēšanas Cēsu novadā

Pašvaldību vēlēšanas Cēsu novadā

Sestdien, 3.jūnijā, visā Latvijā notiks pašvaldību vēlēšanas. Cēsu novadā iesniegti pieci kandidātu saraksti, par kuriem var nobalsot jau no 31.maija.

Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) no Cēsu novada kandidātu sarakstus iesnieguši: Sociāldemokrātiskā partija “Saskaņa”, Nacionālā apvienība “Visu Latvijai” – “Tēvzemei un brīvībai/LNNK”, Latvijas Zaļā partija, Partija “Vienotība”, “Latvijas Zemnieku savienība”.

Pašvaldību vēlēšanu diena ir 3.jūnijs, tomēr balsot iespējams arī iepriekš:

31.maijā no plkst.17.00 līdz plkst.20.00;
1.jūnijā no plkst.9.00 līdz plkst.12.00;
2.jūnijā no plkst.10.00 līdz plkst.16.00;

Savukārt 3.jūnijā vēlēšanu iecirkņi būs atvērti no plkst.7.00 līdz plkst.22.00.

Ja vēlētājam veselības stāvokļa dēļ nav iespējams nokļūt vēlēšanu iecirknī, nobalsot var savā atrašanās vietā. Šo iespēju vēlētāji var izmantot, ja vēlēšanu dienā atradīsies sava vēlēšanu iecirkņa teritorijā. Lai pieteiktos balsojumam savā atrašanās vietā, vēlētājam jāraksta iesniegums. Iesnieguma forma un informācija atrodama šeit.

Cēsu novadā ir seši vēlēšanu iecirkņi:

Cēsu novada pašvaldības ēka Raunas ielā 4;
AS CATA Jāņa Poruka ielā 8;
Cēsu 1.pamatskola Gaujas ielā 17;
Cēsu Valsts ģimnāzija Leona Paegles ielā 1;
Vaives pagasta pārvalde “Kaķukrogs”, Vaives pag.;
Cēsu 2.pamatskola Gaujas ielā 45.

Katram vēlētājam jābalso savā vēlēšanu iecirknī. Paziņojums par to vēlētājs iepriekš saņēmis pa pastu, kā arī to var noskaidrot šeit.

Lai piedalītos vēlēšanās, nepieciešams uzrādīt pasi vai personas apliecību!

Cēsu novada pašvaldība aicina Cēsu novadā deklarējušos iedzīvotājus būt aktīviem un piedalīties Cēsu novada veidošanā izdarot savu izvēli 2017.gada pašvaldību vēlēšanās.

Pilna informācija par pašvaldību vēlēšanām atrodama www.cvk.lv.

Publicēšanas datums: 2017. gada 31. maijs  

Komentāri

2017-05-31 13:13:15 Vai Latvijas Zemnieku partija ir tā kur palicis pavisam maz zemnieku-lauksaimnieku? Vai varētu uzzināt šo deputātu uzvārdus saeimā , kas patiešām ir saeimā? Šo pašu jautājumu gribu noskaidrot par Cēsu partiju, vai tur ir kāds , kas nodarbojas ar lauksaimniecību? Maija Ulme
2017-05-31 13:13:40 Vai Latvijas Zemnieku partija ir tā kur palicis pavisam maz zemnieku-lauksaimnieku? Vai varētu uzzināt šo deputātu uzvārdus saeimā , kas patiešām ir saeimā? Šo pašu jautājumu gribu noskaidrot par Cēsu partiju, vai tur ir kāds , kas nodarbojas ar lauksaimniecību? Maija Ulme Pievienot komentāru

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt