A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Pašvaldība aicina uz apkaimju forumiem

Pašvaldība aicina uz apkaimju forumiem

Turpinot iesāktās tradīcijas, arī šogad rudens būs aktīvākais iedzīvotāju līdzdalības un iesaistes pasākumu norises laiks Cēsu novadā, un Cēsu novada pašvaldība no oktobra līdz decembrim aicina iedzīvotājus uz četriem tematiskiem apkaimju forumiem.

Pērn Cēsu apkaimēs noritēja desmit apkaimju sanāksmes, ko noslēdza Cēsu novada iedzīvotāju forums. Šogad 11 mazāku pasākumu vietā gaidāmi četri lielāki ar turpinājumu arī nākamajā gadā. Kā allaž, uz sarunām aicināti visi cēsnieki un vaivēnieši, kuriem rūp Cēsu novads un kuri vēlas to darīt labāku ar savu līdzdalību un idejām.

Taču lielāks pasākumu formāts, nenozīmē, ka tiks aizmirsts par lokālākām problēmām – tāpat kā pērn arī šogad iedzīvotāji varēs sniegt atgriezenisko saiti par to, kas uzlabojams viņu apkaimēs. Tāpat arī katrā forumā laipni gaidīsim iedzīvotājus ar aktīvu viedokli diskusijām un apspriežamām idejām, jo pasākumu mērķis paliek nemainīgs – sadzirdēt un piefiksēt iedzīvotāju viedokli pašvaldības darba un attīstības plānošanai. Un, kas svarīgi, apkaimju forumos gaidām ikvienu Cēsu novada iedzīvotāju – ne tikai attiecīgo apkaimju kaimiņus.

Pirmā tikšanās notiks 10.oktobrī plkst.18.00 Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolā Valmieras ielā 19, un tās devīze būs “Ceļam Cēsis”. Šajā tikšanās reizē runāsim par pašvaldības iesāktajiem un plānotajiem projektiem, iezīmējot vīziju par Cēsu nākotni un izaugsmi tuvākā un tālākā nākotnē.

Otrā tikšanās plānota 24.oktobrī plkst.18.00 Cēsu 2.pamatskolā Gaujas ielā 45. Tās tēma – “Zaļās Cēsis”. Runāsim par tām zaļajām Cēsu vietām, kuras būtu iespējams attīstīt par iedzīvotāju atpūtai un labsajūtai izmantojamām teritorijām, un iespējamiem attīstības risinājumiem, lielu nozīmi piešķirot zaļo teritoriju potenciālo lietotāju vajadzībām un viedoklim.

Savukārt novembrī sarunas temats būs Cēsu pilsētas centra attīstība ārpus vecpilsētas. Kā nākotnē varētu attīstīties Raunas iela un Uzvaras bulvāris? Kādus redzam pilsētas iedzīvotājiem nozīmīgos laukumus – Vienības laukumu un Stacijas laukumu? Mēģināsim kopīgi rast atbildes uz šiem jautājumiem. Trešā tikšanās paredzēta 14.novembrī plkst.18.00 Cēsu Pastariņa sākumskolā Raunas ielā 7.

Šogad beidzamās tikšanās centrā būs Cēsu jaunieši, un tā notiks Rīgas ielā 23, Cēsu Jauniešu mājā, 5.decembrī plkst.18.00. Uz sarunu par to, kādas Cēsis redz jaunieši, kā viņi vēlas un var līdzdarboties pilsētas attīstībā, aicināti ne tikai gados, bet arī sirdī jaunie cēsnieki.

Paredzēts, ka sarunas ar iedzīvotājiem par dažādām aktuālām tēmām turpināsies arī pavasarī, atsevišķam apkaimju forumam notiekot Vaives pagastā un citviet Cēsu novadā.

Publicēšanas datums: 2018. gada 2. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt