A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Pašvaldība aicina cēsniekus izīrēt dzīvokļus speciālistiem

Pašvaldība aicina cēsniekus izīrēt dzīvokļus speciālistiem

Lai palielinātu kvalificēta darbaspēka piesaisti Cēsu novadam, pašvaldība aicina iedzīvotājus savus brīvos dzīvokļus piedāvāt izīrēšanai speciālistiem vai uzņēmējiem, kuri pārceļas uz Cēsīm.

Kā norāda Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, nereti veidojas situācija, kad neizdodas piesaistīt pilsētai un novadam nepieciešamos uzņēmējus vai speciālistus tikai tādēļ, ka brīvajā īres tirgū dzīvokļu piedāvājums ir ļoti niecīgs, un nav iespējama cilvēku pārcelšanās.

Lai to vērstu par labu, pašvaldība ir ar mieru uzņemties vidutāja lomu, un izveidot datubāzi ar iedzīvotāju iesūtītiem īres dzīvokļiem, ar ko iepazīstināt uzticamus profesionāļus, kuri vēršas pašvaldībā ar nodomu pārcelties uz Cēsīm.

Informāciju par brīvajiem izīrējamajiem dzīvokļiem cēsnieki aicināti sūtīt uz e-pasta adresi majoklis@cesis.lv, norādot dzīvokļa adresi, platību, iekārtojumu, stāvokli un īres cenu, vēlams, pievienojot dzīvokļa fotogrāfiju.

“Kā pašvaldība nevaram stāvēt malā, sevišķi zinot, ka pilsētā ir pietiekams skaits tukšu dzīvokļu, kuri varētu būt nozīmīgi novada attīstības un ekonomikas uzlabošanā,” uzsver Rozenbergs.

Pēc Cēsu novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītājas Laines Madelānes teiktā, pašvaldība saprot, ka, iespējams, vairāki dzīvokļu īpašnieki nevēlas likt publiskus paziņojumus par savu īpašumu īri, piemēram, sludinājumu servisos, jo nereti īrnieki var būt negodprātīgi. “Tāpēc izveidoto īpašumu datubāzi piedāvāsim tikai cilvēkiem, kuru nodomi un nākotnes plāni saistībā ar pārcelšanos uz Cēsīm ir nopietni un kuri paši ir uzrunājuši pašvaldību,” skaidro Madelāne.

Publicēšanas datums: 2017. gada 6. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt