A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Par domes priekšsēdētāja vietnieku attīstības jautājumos ievēlēts Mārtiņš Malcenieks

Par domes priekšsēdētāja vietnieku attīstības jautājumos ievēlēts Mārtiņš Malcenieks

Ceturtdien, 13.jūlijā, Cēsu novada domes sēdē notika domes priekšsēdētāja vietnieka attīstības jautājumos apstiprināšana, par kuru vienbalsīgi tika ievēlēts Mārtiņš Malcenieks.

Lai sasniegtu Cēsu novada attīstības plānošanas dokumentos noteiktos mērķus un sekmīgāk īstenotu tajos noteiktos uzdevumus un pasākumus, tiek izveidots domes priekšsēdētāja vietnieka attīstības jautājumos amats, kura pienākumi ir saistīti ar pašvaldības attīstības jautājumiem. Domes priekšsēdētāja vietnieki neieņem algotu amatu domē.

Domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības jautājumos pārraudzīs Cēsu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un Cēsu novada attīstības programmas īstenošanu.

Cēsu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģija un Cēsu novada attīstības programma nodrošina līdzsvarotu Cēsu novada teritorijas attīstību ilgtermiņā, kalpo kā vadlīnijas jebkuru attīstības lēmumu pieņemšanai, kā arī ir pamats investīciju piesaistei privātajā un publiskajā sektorā.

Šajos plānošanas dokumentos noteikti šādi stratēģiskie mērķi:
• Augsta iedzīvotāju dzīves kvalitāte;
• Saglabāta un attīstīta unikāla kultūrvide, pilsētvide un dabas vide;
• Spēcīga un konkurētspējīga uzņēmējdarbības vide.

Jaunieceltais Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības jautājumos Mārtiņš Malcenieks domes sēdē pauda: “Mans mērķis, startējot šajās vēlēšanās, ir dot labāko no savas pieredzes un zināšanām, lai Cēsis kļūtu par izcilāko dzīvesvietu ikvienam. Mūsu pienākums ir nestāvēt malā, bet piedalīties, jo šis ir viens no būtiskākajiem veidiem, kā nodrošināt, lai nākamajām paaudzēm, mūsu bērniem un viņu bērniem, šī būtu izcila dzīves vide.

Vide nozīmē arī sabiedrību, un diemžēl pēdējo nedēļu notikumi Latvijā parādījuši bīstamu tendenci – sabiedrība kļuvusi vienaldzīga pret līdzcilvēkiem kā traģiskajā gadījumā ar Liepājas zēnu Ivanu un vienaldzīga pret negodīgām norisēm valsts pārvaldē, ko atklāj “Rīdzenes” sarunas. Bet mēs nedrīkstam būt vienaldzīgi un domāt, ka neko nespējam ietekmēt. Mēs spējam!

Tāpēc aicinu nebūt vienaldzīgiem, paust savu attieksmi un mudināt līdzcilvēkus nebūt vienaldzīgiem pret to, kas notiek Latvijā!”


Publicēšanas datums: 2017. gada 13. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt