A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Par Cēsu Pašvaldības policijas priekšnieku vienbalsīgi apstiprināts Mārtiņš Jēgers

Par Cēsu Pašvaldības policijas priekšnieku vienbalsīgi apstiprināts Mārtiņš Jēgers

Ceturtdien, 3.augustā, notikušajā Cēsu novada domes sēdē deputāti kā jauno Cēsu novada Pašvaldības policijas priekšnieku vienbalsīgi apstiprināja Mārtiņu Jēgeru. Lēmums stāsies spēkā pēc kandidāta saskaņojuma saņemšanas no Iekšlietu ministrijas.

Domes sēdē Jēgers iepazīstināja klātesošos deputātus ar savu vīziju policijas attīstībai, kā primāros veicamos uzdevumus pirmajam gadam izvirzot atestācijas un apmācības uzlabojumus, lai paaugstinātu darbinieku kvalifikāciju un profesionālās iemaņas, sabiedrības līdzdalības un zvanu centra attīstīšanu.

Viņa plānos ietilpst arī “WhatsApp” lietotnes izmantošana, sabiedrībai sniedzot iespēju ātri un operatīvi nosūtīt informāciju Pašvaldības policijai. Tāpat viņš strādās, lai palielinātu kājnieku patruļu īpatsvaru pilsētā.

Pēc viņa teiktā, sadarbībā ar sabiedrību svarīgākais ir skaidrojošais un preventīvais darbs nevis sodīšana.
“Mana vīzija un pamatprincipi ir uzticama, profesionāla un respektējama pašvaldības policija, kas kalpo Cēsu novadam,” akcentēja Jēgers, piebilstot, “lai runā darbi – tie būs īstais kvalitātes radītājs!”

Jēgeram ir desmit gadu pieredze bruņotajos spēkos, kur viņa darbs bijis saistīts ar personālsastāva apmācību un vadīšanu.

Cēsu novada pašvaldība šī gada martā saņēma pašreizējā Cēsu novada Pašvaldības policijas priekšnieka Valda Sviķa darba tiesisko attiecību uzteikumu. Aprīlī tika izsludināts atklāts konkurss, uz ko pieteicās 19 pretendenti. Kandidātu atbilstību vērtēja un pārrunas ar pretendentiem veica Cēsu novada pašvaldības iestāžu vadītāju un izpilddirektora vērtēšanas komisija.

Valdis Sviķis turpinās darbu kā Saules ielas 23 dienesta viesnīcas direktors.


Publicēšanas datums: 2017. gada 3. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt