A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Par Cēsu novada domes priekšsēdētāju vienbalsīgi ievēlēts Jānis Rozenbergs

Par Cēsu novada domes priekšsēdētāju vienbalsīgi ievēlēts Jānis Rozenbergs

Šodien, 22.jūnijā, notikušajā pirmajā jaunā 2017.gada sasaukuma sēdē Cēsu novada domes deputāti par domes priekšsēdētāju vienbalsīgi ievēlēja Jāni Rozenbergu, kurš šo amatu ieņēma arī iepriekšējā sasaukumā.

Cēsu novada domei ir 15 deputātu mandāti, no kuriem 11 ir politiskajai partijai “Vienotība” – Jānis Rozenbergs, Renārs Sproģis, Erlends Geruļskis, Inese Suija-Markova, Pauls Irbins, Juris Žagars, Mārtiņš Malcenieks, Tālis Jaunzemis, Andris Melbārdis, Ingus Laiviņš un Dita Trapenciere.

Divi mandāti ir Latvijas Zemnieku savienībai – Jānis Goba un Māris Sestulis. Savukārt Nacionālajai apvienībai “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” un Latvijas Zaļajai partijai ir pa vienam mandātam – attiecīgi Guntis Grosbergs un Artis Malkavs.

Jānis Rozenbergs pateicās vēlētajiem un deputātiem par atbalstu un deva solījumu strādāt ar no visu partiju ievēlētajiem pārstāvjiem, lai īstenotu priekšvēlēšanu solījumus.

“Prieks, ka visi esam uz viena viļņa – arī programatiskā ziņā, jo par 90% darāmie darbi ievēlētājiem sarakstiem ir līdzīgi. Nedominē populisms, demagoģija. Dominē praktiska, reāla, iedzīvotājiem nepieciešamu lietu virzība,” sacīja Rozenbergs.

Kā norādīja domes priekšsēdētājs, šāds atbalsts esot ļoti iepriecinošs, bet vienlaikus uzliekot lielu atbildību. Viņš arī pauda gandarījumu, ka nodrošināta pēctecība – pārvēlēti deputāti no iepriekšējā sasaukuma – vienlaikus esot prieks, ka ievēlēti arī jauni deputāti ar jaunu iedvesmu, lai ienestu pašvaldībā jaunus darbus un idejas.

“Šodien, Varoņu dienā, novēlu deputātiem pragmatisku darbu, reizumis – ar varonīgiem lēmumiem. Es ticu, ka ikkatra deputāta zināšanas, pieredze un nākotnes redzējums mums palīdzēs kopā tikt galā ar tiem jautājumiem, kurus vēlētāji mums skaidri ielikuši dienas kārtībā,” sacīja Jānis Rozenbergs, kā galvenos no tiem minot darba devēju un jaunu darbavietu piesaisti Cēsu novadam, kvalitatīvākus un izdevīgākus komunālos pakalpojumus, mājokļu jautājuma risināšanu un bērnudārzu rindu likvidēšanu.Vienlaikus domes sēdē par Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieci arī vienbalsīgi tika ievēlēta Inese Suija-Markova. Pirms balsojuma Jānis Rozenbergs akcentēja viņas gūto bagātīgo pieredzi gan pašvaldības darbā, gan privātajā sektorā, kā arī lielu projektu vadīšanā.

Tāpat domes sēdē vienbalsīgi tika ievēlētas arī Cēsu novada domes pastāvīgās komitejas.

Sociālo un veselības jautājumu komitejā ievēlēti deputāti Dita Trapenciere, Erlends Geruļskis, Māris Sestulis, Guntis Grosbergs, Jānis Goba, Ingus Laiviņš, Renārs Sproģis.

Izglītības, kultūras un sporta komitejā ievēlēti Tālis Jaunzemis, Mārtiņš Malcenieks, Ingus Laiviņš, Juris Žagars, Artis Malkavs, Pauls Irbins, Renārs Sproģis.

Uzņēmējdarbības un attīstības komiteja: Mārtiņš Malcenieks, Andris Melbārdis, Inese Suija-Markova, Pauls Irbins, Juris Žagars, Guntis Grosbergs, Māris Sestulis.

Finanšu komitejā strādās Jānis Rozenbergs, Inese Suija-Markova, Jānis Goba, Artis Malkavs, Andris Melbārdis, kā arī visu komiteju vadītāji.

Pēc sēdes, plkst.15, jaunais deputātu sasaukums dosies uz Vienības laukumu Cēsīs, kur noliks ziedus pie Uzvaras pieminekļa, kas veltīts 1919.gada 22.jūnija uzvarai Cēsu kaujās.

Informāciju sagatavoja:
Kārlis Pots,
Cēsu novada pašvaldības
Komunikācijas nodaļas vadītājs.

Publicēšanas datums: 2017. gada 22. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt