A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Notiks Cēsu grants ielu virsmas divkārtu apstrāde

Notiks Cēsu grants ielu virsmas divkārtu apstrāde

Tuvāko divu nedēļu laikā sāksies Cēsu grants ielu virsmas divkārtu apstrāde. Šī metode tiks pielietota, lai uzlabotu ceļa seguma stāvokli kopumā deviņām grants ielām – nodrošinātu ceļa seguma virsmai nepieciešamo tekstūru un saķeres koeficientu, novērstu bedrīšu rašanos un iespējami samazinātu putekļu rašanos. Tas attiecīgi ļaus ieekonomēt budžeta līdzekļus ceļu greiderēšanai un pretputekļu ķīmijas kaisīšanai.

Darbu plāns paredz kanalizāciju un ūdens aku izvietošanu ielu seguma virspusē, kā arī tiks veikta ceļa seguma izolācija no mitruma un ūdens iedarbības, lai mazinātu peļķu veidošanos un pagarinātu tā kalpošanas periodu un kvalitāti.

Grants ielām tiks veikta divu granīta šķembu segumu uzklāšana. Tā ir secīga pirmās saistvielas, bitumena, kārtas un pirmās sīkšķembu kārtas uzklāšana, kam seko otras saistvielas kārtas un otras sīkšķembu kārtas uzklāšana; otrajā kārtā sīkšķembu izmērs ir mazāks.

Šādi tiks apstrādātas: Ķiršu iela, Raiskuma iela, Ausekļa iela, Briežu iela, Vāveres iela, Rūdolfa Blaumaņa bulvāris, Akmens iela, Pērļu iela, Turaidas iela.

Komunālā nodaļa atgādina, ka kvalitatīvs ceļa segums ilgstoši kalpos vien tad, ja braucēji ievēros braukšanas kultūru un ceļu satiksmes noteikumus, nepārkāpjot ātruma un automašīnas svara ierobežojumus. Īpaši piesardzīgi autobraucēji aicināti braukt pirmajās dienās pēc ceļa seguma ieklāšanas.

Publicēšanas datums: 2016. gada 31. augusts  

Komentāri

Matīss 2016-08-31 20:18:34 Dīķa ielas segumu grantēto ar varēja sataisīt. Tur ir labi ja 100m posmiņš. Un pa kuru brauc intensīvi automašīnas gan uz zirņu ielu gan uz zirņa ielas bērndārzu. Tie kas dzīvo uz dīķa ielas tiem atkal no bedrēm jācieš un jaunais segums padarītu ainavu sakoptaku mazdrusciņ pie dubinska dīķa.
Lauris Beska 2016-08-31 22:12:55 Jauki, prieks! Bet bet- kad beidzot sataisiis celju Cesis-Priekuli!?? Tas tac toc paliek smiekliigi!!! ;)
Signe Janelsiņa 2016-09-01 08:31:10 Kovārņu iela arī labprāt sagaidītu šādu segumu!
Malda 2016-09-01 10:14:46 Arī Ata -Kronvalda iela posmā no Poroka ielas,kautko uzklāja,bet putekļi tagad uzklājas tumšā krāsā nekādu īpašo uzlabojumu nejūtam,izņemot pašlaik nav bedres,var taisīt ralliju,jo ierobežojumi 30 km.stundā ir kaķim zem astes,pat uz policijas mašīnām tas neatiecas

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt