A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Notiek Cīrulīšu teritorijas pakāpeniska sakārtošana

Notiek Cīrulīšu teritorijas pakāpeniska sakārtošana

Īstenojot otrās kārtas degradēto teritoriju revitalizācijas projekta ieviešanu Cēsu novadā, Cīrulīšu apkaimē tiks atjaunotas Cīrulīšu iela no Pētera ielas līdz Kovārņu ielai un Kovārņu iela no Līgatnes ielas līdz Cīrulīšu ielai.

Kopējais abu posmu garums ir 1220 m. Līgums par ielu atjaunošanas darbiem ir noslēgts ar 8. CBR, taču īpaši lietainā rudens dēļ, kas pārmitrināja grunts slāni, ir noformēts būvdarbu tehnoloģiskais pārtraukums. Būvdarbi atsāksies pavasara periodā.

No SIA “Veselības centrs 4” ir iegādāts nekustamais īpašums Zīļu ielā 4 (bijusī Cīrulīšu sanatorijas poliklīnikas ēka), kas bija ļoti sliktā tehniskajā stāvoklī, degradēja vidi un projekta ietvaros tika nojaukta. Nojaukšanas darbus saskaņā ar iepirkuma rezultātā noslēgto līgumu veica SIA “Gotika”.

Pašlaik Zīļu ielas 4 teritorijā ir tukšs zemes gabals 0,4029 ha platībā.

Nekustamais īpašums pēc dokumentu noformēšanas zemes grāmatā un novērtējuma veikšanas platībā tiks iznomāts interesentiem atbilstoši Valsts normatīvo aktu prasībām, nomnieku izvēloties atklātā, caurskatāmā, nediskriminējošā veidā, par infrastruktūras nomas cenu nosakot tirgus cenu.

Pašvaldība iznomās nekustamo īpašumu uzņēmējdarbībai, kas dotu Cēsīm investīcijas un darba vietas.

Cēsu novada pašvaldība 2014.-2020. gada Eiropas struktūrfondu ieviešanas periodā aktīvi uzsākusi degradēto teritoriju revitalizācijas projektu ieviešanu. Vienošanās ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par otrās kārtas degradēto teritoriju revitalizācijas projekta ieviešanu Cēsu novadā par kopējām izmaksām 1 318 648,97 EUR noslēgta 2017.gada nogalē.

Projektu līdzfinansē Eiropas reģionālais attīstības fonds, sniedzot līdzfinansējumu 82,97% apmērā no projekta attiecināmajām izmaksām, kas ir 1 094 034,06 EUR, pašvaldības līdzfinansējums 143871,69 EUR.
Publicēšanas datums: 2018. gada 7. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt