A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Notiek Cēsu transporta plūsmas izpēte; rudenī – sabiedriskā apspriešana

Notiek Cēsu transporta plūsmas izpēte; rudenī – sabiedriskā apspriešana

Cēsu novada pašvaldībā patlaban notiek intensīvs darbs pie transporta plūsmas uzlabošanas izpētes. Jau septembra beigās plānota iedzīvotāju sanāksme, kurā ikviens būs aicināts izteikt priekšlikumus un komentārus par transporta satiksmes organizāciju pilsētas centrā.

Lai rastu papildu vietu gājējiem, velobraucējiem, samazinātu bīstamu situāciju gadījumus ielu krustojumos, kā variants tiek rekomendēts pilsētas iekšējais loks ar vienvirziena kustību un vairāku rotācijas apļu izveide. Šādu satiksmes organizācijas variantu piedāvā SIA “VIA Design group” izstrādātais izpētes projekts “Transporta plūsmu simulācijas modeļa izveide un plānoto izmaiņu radītās ietekmes uz ielu krustojumiem un transporta sistēmu izvērtējums”.

Transporta plūsmu izpētes projekts izstrādāts saskaņā ar 2015. gada 1. jūlijā noslēgto līgumu starp Cēsu novada pašvaldību un SIA „VIA Design Group”.

Darbs pie transporta plūsmas izpētes Cēsīs sākās jau 2014.gada nogalē, kad tika mērīta satiksmes intensitāte visā pilsētā un apzināti problemātiskie krustojumi.

Publicēšanas datums: 2015. gada 13. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt