A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Notiek Cēsu pilsētas stadiona tribīņu būvniecība

Notiek Cēsu pilsētas stadiona tribīņu būvniecība

Ritot aktīvajai sporta dzīvei Cēsu pilsētas stadionā, 12.jūlijā noslēgts līgums ar PS “RERE BŪVE 1” par stadiona otrās kārtas būvniecības darbiem – stadiona tribīņu jaunbūvi.

Cēsu pilsētas stadions sportošanai atvērts kopš pērnā decembra, un jau ziemas spelgonī pierādījās, ka šis būs ļoti iecienīts un apmeklēts objekts. Pēc oficiālā stadiona atklāšanas pasākuma pagājis nedaudz vairāk par trīs mēnešiem, un tajā atkal notiek aktīvi būvniecības darbi.

Būvatļauja tika saņemta jūlija beigās, kad arī sākās Cēsu pilsētas stadiona otrās kārtas darbi, izbūvējot tribīnes ar 526 sēdvietām, 192 stāvvietām un 65 pielāgotām vietām cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un apmeklētājiem ar bērnu ratiņiem. Kopējā līguma summa – 2 014 136,14 EUR. Tāpat būvē atradīsies sportistu ģērbtuves, treneru un tiesnešu kabineti, kā arī saimnieciskās telpas un noliktava.

Šobrīd pabeigta būvbedres rakšana, sagatavota pamatne betonēšanas darbu veikšanai, kā arī sākti pamatu betonēšanas darbi. Līdz šim būvniecība rit pēc plāna. Iecerēts, ka ēkas betonēšanas darbi tiks pabeigti līdz ziemas sākumam un gada aukstajā periodā tiks veikti plānotie ēkas montāžas, iekšējās un ārējās apdares darbi un ēkas iekārtu izvietošana. Tāpat būvniekam jāveic ceļa un laukumu segumu ieklāšana, teritorijas labiekārtošana, kā arī soliņu, atkritumu urnu un velostatīvu uzstādīšana.

Ja nenotiks neparedzētais un būs būvdarbiem labvēlīgi laikapstākļi, darbiem jānoslēdzas līdz 2019.gada aprīļa sākumam.

Cēsu pilsētas stadions kalpo ne vien sportistu un aktīvo cēsnieku vajadzībām, bet arī kā dažādu valsts sektoru treniņu bāze, kurā fizisko sagatavotību uzlabo gan Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Cēsu depo darbinieki, gan Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skolas mācībspēks un audzēkņi, kā arī Cēsu 27.kājnieku bataljona zemessargi.

Noslēdzoties stadiona būvniecības otrajai kārtai, plānota florbola laukuma un slidotavas būvniecība.

Publicēšanas datums: 2018. gada 27. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt