A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Noslēgušies Cīrulīšu un Kovārņu ielas pārbūves darbi

Noslēgušies Cīrulīšu un Kovārņu ielas pārbūves darbi

Oktobrī pabeigti būvdarbi Kovārņu un Cīrulīšu ielās, kas tika veikti projekta “Degradēto teritoriju revitalizācijas 2.kārta” gaitā.

Tika veikta pilnīga ielu seguma pārbūve Cīrulīšu ielā posmā no Pētera ielas līdz Kovārņu ielai, kurā izbūvēta plaša gājēju ietve ar veloceliņu. Ielā atjaunots apgaismojums, uzstādīti LED tipa gaismekļi, veikta lietus ūdens kanalizācijas pārbūve. Ielas apjoms izmainīts, salīdzinot ar iepriekš esošo, jo pārbūvēta saliņa, kas bija izveidota Cīrulīšu sanatorijas pastāvēšanas gados.Pašlaik sagatavots pamats un iebrauktuve Nākotnes tehnoloģiju Izziņas centra stāvlaukumam, izveidota iebrauktuve paša centra izbūvei. Plašais veloceliņš un gājēju ietve ļaus Cīrulīšos esošos objektus apmeklēt droši, pārvietojoties gan ar kājām, gan ar divriteni.

Kovārņu ielas posma no Līgatnes ielas līdz Cīrulīšu ielai lielākajā daļā izbūvēta gājēju ietve, atjaunota lietus ūdens noteksistēmu, un atjaunots apgaismojums.

Būvdarbus veica būvuzņēmējs SIA “8 CBR”, būvuzraugs SIA “Jurevičs un partneri”, darbi tika veikti saskaņā ar SIA “Ceļu komforts” izstrādāto būvprojektu. Novembra sākumā vēl tiek veikti izpilduzmērījumi, tiek organizēta būvdarbu nodošana ekspluatācijā, tiek precizētas būvdarbu līguma summas.

Projektu ar 82,87 % no attiecināmajām izmaksām līdzfinansē Eiropas reģionālais attīstības fonds, valsts budžeta dotācija ir 3,64 %, pārējā finansējuma daļa ir pašvaldības budžeta un kredīta līdzekļi.

Publicēšanas datums: 2018. gada 14. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt